10 najciekawszych produkcji Agencji Eventowej Lilla House 2018 cz. 1

10 najciekawszych produkcji Agencji Eventowej Lilla House 2018 cz. 1

Agencji Eventowej Lilla House zamykamy już rok 2018, więc przyszedł czas na krótki przegląd naszych tegorocznych dokonań. A trzeba przyznać, że działo się całkiem sporo: prowadziliśmy kampanie promocyjne, produkowaliśmy pokazy mody, organizowaliśmy eventy integracyjne, pikniki rodzinne, eventy w centrach handlowych, imprezy okolicznościowe i cykliczne. Słowem: wszystko, co jako agencja eventowa mamy w swoim portfolio.

Poniżej przedstawiamy pierwszą część zestawienia dziesięciu najciekawszych naszym zdaniem produkcji Agencji Eventowej Lilla House z mijającego roku.

Część druga już w poniedziałek.

Pokazy mody dla magazynu Modna Bielizna

Nasza stała współpraca z jednym z największych i najpopularniejszych magazynów branżowych co roku przynosi dwie duże realizacje modowe – wiosenną i jesienną. Celem obu wydarzeń było stworzenie forum do przedstawienia trendów, wymiany poglądów i zaprezentowania klientom produktów, prowadząc do kontraktacji i zakupów. W tej perspektywie szczególnie istotne jest przygotowanie wyjątkowego, przykuwającego uwagę i zapadającego w pamięć spektaklu.

W przypadku wiosennego pokazu mody wykorzystaliśmy motyw Piratów z Karaibów, a cała historia została spięta postacią Jacka Sparrowa, którego brawurowo odegrał zaproszony przez nas specjalnie na tę okazję brytyjski aktor – oficjalny sobowtór filmowej postaci. 

Może Cię również zainteresować

 

Strategie marektingowe

Jak sobie radzić z kryzysem zaufania w marketingu

Akcje promocyjne

Jak robić skuteczne akcje promocyjne zimą

Komunikacja marketingowa

Osobowość marki w komunikacji marketingowej

 

Dzień Kobiet w Port Łódź

Tegoroczny cykl imprez okolicznościowych w centrach handlowych rozpoczęliśmy od realizacji z okazji Dnia Kobiet w Porcie Łódź. Naszą rolą jako agencji eventowej było nie tylko zaprojektowanie akcji promocyjnej i pro-sprzedażowej z tej okazji, ale i zaproponowanie rozwiązań podkreślających wrażliwość i otwartość centrum handlowego na potrzeby kobiet znajdujących się w bardzo różnych sytuacjach życiowych.

Zdecydowaliśmy się włączyć nasz event w wyjątkową akcję społeczną prowadzoną przez fundację Rak and Roll, pomagającą kobietom cierpiącym na raka. Dzięki temu nie tylko zwróciliśmy uwagę odwiedzających na ważny problem społeczny, ale też umożliwiliśmy uczestnikom podjęcie działań bezpośrednio wspierających podopiecznych fundacji. Akcja dla Portu Łódź spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem i przyciągnęła znaczącą liczbę uczestników.

Meet My MakeUp 2018

Trzecia już edycja targów zdrowia i urody w Łódzkiej Manufakturze wpisująca się w najważniejszy w ostatnim czasie trend w strategiach marketingowych dużych centrów handlowych: poszerzanie doświadczenia zakupowego o elementy rozrywkowe i edukacyjne.

Więcej o tego rodzaju strategiach w handlu w naszym tekście na blogu

Tegoroczna, dwudniowa edycja obfitowała w wydarzenia i angażujące atrakcje, których punktem kulminacyjnym było spotkanie z zaproszonymi gośćmi – Mają Sablewską, blogerkami z tandemu ADHiD oraz najpopularniejszą obecnie polską makijażystką Magdą Pieczonką. Całość uzupełniały rozliczne konkursy, quizy, pokazy oraz warsztaty i aktywizacje wykorzystujące mechanizmy pro-sale.

Dwudniowe targi Meet My Makeup w Maufakturze odwiedziły rzesze uczestniczek, które chętnie angażowały się w wydarzenia i brały udział w aktywizacjach. O popularności eventu dobrze świadczy fakt, że podczas jego trwania udało się pobić rekord Polski w jednoczesnym malowaniu ust.

Event odbił się szerokim echem w sieciach społecznościowych i doczekał się relacji w prasie branżowej. Artykuł poświęcony wydarzeniu pojawił się między innymi w miesięczniku Cosmopolitan, które było patronem medialnym wydarzenia.

Konferencja firmowa z integracją dla Mewa Textile

Przygotowywany przez nas dwudniowy event firmowy miał przede wszystkim za zadanie stworzyć warunki do zacieśnienia relacji wewnątrz zespołu pracowników organizacji oraz przypomnieć o wartościach, jakimi kieruje się marka w swoim codziennym działaniu.

Naszym rolą było w związku w tym nie tylko wypełnienie czasu angażującymi atrakcjami, ale też wprowadzenie rozwiązań, które w luźnej, przyjaznej atmosferze podkreślałyby kulturę organizacyjną i zachęcały do współpracy wszystkich uczestników wydarzenia.

Podczas trwania eventu uczestnicy brali udział w konferencji, szkoleniach z zakresu komunikacji w zespole oraz w bogatym programie rozrywkowym. Pośród występujących znalazły się między innymi Teatr Improwizacji Ab-Ovo oraz grupa Audiofeels. Nie zabrakło również elementów team-buildingowych.

Za prowadzenie całości odpowiadał Marcin Prokop.

Dziesiąte urodziny Focus Mall

Organizowane przez nas obchody 10-tych urodzin centrum handlowego były okazją do przypomnienia mieszkańcom o marce i odświeżenia wizerunku centrum jako miejsca otwartego na potrzeby klientów i wpisującego się w ich styl życia i oczekiwania. Zaprojektowana przez nas kampania koncentrowała się wokół konkursów z nagrodami, a o ich odpowiedni zasięg dbały na miejscu nasze zespoły eventowe, ekipa filmowców kręcąca klipy z mieszkańcami oraz promocja w mediach społecznościowych. Punktem kulminacyjnym było spotkanie z Joanną Krupą oraz otwarty koncert Sarsy.

Nasza akcja dla Focus Bydgoszcz spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem. Setki osób uczestniczyło w konkursach i aktywizacjach, a w filmikach promocyjnych wzięły udział dziesiątki mieszkańców Bydgoszczy. 

Obecność gości specjalnych i gwiazd sprawiła, że wydarzenie odbiło się szerokim echem również w internecie.

Na tym kończymy część pierwszą naszego przeglądu. Kolejne pięć produkcji zaprezentujemy już w najbliższy poniedziałek, a zatem dokładnie w Sylwestra. W ten sposób zakończymy nasz eventowy rok i będziemy w pełni gotowi na rozpoczęcie kolejnego, miejmy nadzieję nie mniej udanego.

 

Podziel się

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube