Pokaz mody dla magazynu Modna Bielizna

kategoria:
Pokaz mody dla magazynu Modna Bielizna

Nasz klient

Modna Bielizna to wiodący kwartalnik branżowy poświęcony bieliźnie, pończosznictwu, kostiumom kąpielowym i wszystkiemu, co związane z tą tematyką. Na polskim rynku działa już od 1998 roku i od tego czasu dociera do większości najważniejszych firm i osób związanych z rynkiem bieliźnianym w Polsce 

Pokazy mody wiążą się z wyzwaniami

To już kolejna odsłona pokazu mody dla Modnej Bielizny, którą organizujemy. Nasza współpraca zaczęła się kilka lat temu i przynosi dwie realizacje w ciągu roku: wiosenną i jesienną.

Tego rodzaju relacja z jednej strony ułatwia organizację pokazów mody, z drugiej jednak wiąże się z dość specyficznymi wyzwaniami.

Znajomość oczekiwań i sposobu pracy klienta, czy choćby wypracowane już skuteczne metody komunikacji: wszystko to sprawia, że praca nad pokazem mody staje się prostsza i znacznie bardziej owocna.

Za każdym razem pojawia się jednak wyzwanie: jak stworzyć niepowtarzalną atmosferę pokazu. Jak sprawić, by po raz kolejny zadziałać na emocje uczestników, przykuć ich uwagę i zaangażować? Nigdy bowiem nie zapominamy, że organizując pokaz mody naszą rolą jest coś więcej niż sprawna prezentacja setów.

Cel pokazu mody

W kolejnej odsłonie pokazu mody dla Modnej Bielizny stanęliśmy przed zadaniem przygotowania wydarzenia dla przedstawicieli branży – producentów i właścicieli salonów. Celem było więc stworzenie warunków zarówno do przedstawienia trendów, wymiany poglądów, ale i zaprezentowania klientom produktów, prowadząc do kontraktacji i zakupów.

W tej perspektywie szczególnie istotne było przygotowanie wyjątkowego, przykuwającego uwagę i zapadającego w pamięć spektaklu. W jego przebieg wpleciona została prezentacja 120 setów bielizny, której wybór podporządkowany był tematyce wydarzenia.

Temat pokazu mody

Temat pokazu mody oparliśmy na motywie Piratów z Karaibów, a cała historia została spięta postacią Jacka Sparrowa. I to włąśnie Jack Sparrow stał się jednym z bohaterów eventu, wzbudzając szczególne zainteresowanie. 

Zaproszony przez nas aktor przyleciał do nas z Londynu. Jego podobieństwo do filmowej postaci sprawia, że jest niemal nie do odróżnienia od oryginału. To oczywiście stało się przedmiotem komentarzy i dyskusji jeszcze długo po zakończeniu pokazu. 

Ten efekt był przez nas rzecz jasna zamierzony, ponieważ chcieliśmy stworzyć wydarzenie oparte na emocjach i zapadające w pamięć. Dzięki obecności specjalnej gwiazdy udało się również osiągnąć bardzo dobry efekt PR’owy.

Tematowi pokazu mody podporządkowaliśmy również elementy scenograficzne (wybieg w postaci Okrętu – Widmo), audiowizualne, oraz scenariusz występów artystycznych. Wszystko to składało się na spójne, oryginalne wydarzenie modowe.

Dzięki ścisłej współpracy z wszystkimi 47 markami biorącymi udział w pokazie udało się nam również zapewnić taki wybór prezentowanych setów, który najlepiej współgrał z tematem wydarzenia.

Podziel się

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

ul. Mackiewicza 9,
31-214 Kraków 
tel: 518 258 851
mail: kontakt@lillahouse.com