Pokaz mody dla magazynu Modna Bielizna

kategoria:
Pokaz mody dla magazynu Modna Bielizna

Nasz klient

Modna Bielizna to wiodący kwartalnik branżowy poświęcony bieliźnie, pończosznictwu, kostiumom kąpielowym i wszystkiemu, co związane z tą tematyką. Na polskim rynku działa już od 1998 roku i od tego czasu dociera do większości najważniejszych firm i osób związanych z rynkiem bieliźnianym w Polsce 

Pokazy mody wiążą się z wyzwaniami

To już kolejna odsłona pokazu mody dla Modnej Bielizny, którą organizujemy. Nasza współpraca zaczęła się kilka lat temu i przynosi dwie realizacje w ciągu roku: wiosenną i jesienną.

Tego rodzaju relacja z jednej strony ułatwia organizację pokazów mody, z drugiej jednak wiąże się z dość specyficznymi wyzwaniami.

Znajomość oczekiwań i sposobu pracy klienta, czy choćby wypracowane już skuteczne metody komunikacji: wszystko to sprawia, że praca nad pokazem mody staje się prostsza i znacznie bardziej owocna.

Za każdym razem pojawia się jednak wyzwanie: jak stworzyć niepowtarzalną atmosferę pokazu. Jak sprawić, by po raz kolejny zadziałać na emocje uczestników, przykuć ich uwagę i zaangażować? Nigdy bowiem nie zapominamy, że organizując pokaz mody naszą rolą jest coś więcej niż sprawna prezentacja setów.

Cel pokazu mody

W kolejnej odsłonie pokazu mody dla Modnej Bielizny stanęliśmy przed zadaniem przygotowania wydarzenia dla przedstawicieli branży – producentów i właścicieli salonów. Celem było więc stworzenie warunków zarówno do przedstawienia trendów, wymiany poglądów, ale i zaprezentowania klientom produktów, prowadząc do kontraktacji i zakupów.

W tej perspektywie szczególnie istotne było przygotowanie wyjątkowego, przykuwającego uwagę i zapadającego w pamięć spektaklu. W jego przebieg wpleciona została prezentacja 120 setów bielizny, której wybór podporządkowany był tematyce wydarzenia.

Temat pokazu mody

Temat pokazu mody oparliśmy na motywie Piratów z Karaibów, a cała historia została spięta postacią Jacka Sparrowa. I to włąśnie Jack Sparrow stał się jednym z bohaterów eventu, wzbudzając szczególne zainteresowanie. 

Zaproszony przez nas aktor przyleciał do nas z Londynu. Jego podobieństwo do filmowej postaci sprawia, że jest niemal nie do odróżnienia od oryginału. To oczywiście stało się przedmiotem komentarzy i dyskusji jeszcze długo po zakończeniu pokazu. 

Ten efekt był przez nas rzecz jasna zamierzony, ponieważ chcieliśmy stworzyć wydarzenie oparte na emocjach i zapadające w pamięć. Dzięki obecności specjalnej gwiazdy udało się również osiągnąć bardzo dobry efekt PR’owy.

Tematowi pokazu mody podporządkowaliśmy również elementy scenograficzne (wybieg w postaci Okrętu – Widmo), audiowizualne, oraz scenariusz występów artystycznych. Wszystko to składało się na spójne, oryginalne wydarzenie modowe.

Dzięki ścisłej współpracy z wszystkimi 47 markami biorącymi udział w pokazie udało się nam również zapewnić taki wybór prezentowanych setów, który najlepiej współgrał z tematem wydarzenia.

Podziel się

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

Biuro Łódź
ul. Piotrkowska 276,
90-361 Łódź 669 252 323

Biuro Kraków
ul. Bociana 22a,
31-213 Kraków 518 258 851