Akcje promocyjne 

Zajmujemy się kompleksową realizacją skutecznych akcji promocyjnych i kampanii marketingowych offline. W ramach produkcji budujemy strategie i dobieramy taktyki zapewniające osiągnięcie zamierzonego skutku. 

W zakresie eventów promocyjnych realizujemy w szczególności WPROWADZENIE PRODUKTÓW NA RYNEK, PROMOCJEPOZYSKIWANIE KLIENTÓW i POZYCJONOWANIE MARKI

 Podczas eventu promocyjnego:

  • przekazujemy wiedzę o produkcie i usłudze kluczowym odbiorcom,
  • podnosimy wskaźniki sprzedaży
  • pozyskujemy wartościowe kontakty, które mogą być wykorzystywane w dalszej komunikacji marketingowej
  • pozyskujemy influencerów marki.

Dysponujemy doświadczeniem w przygotowaniu stref promocyjnych, scenografii oraz aktywności dopasowanych do wydarzenia. Rekomendujemy miejsca, w których powinny zostać zrealizowane działania. Dzięki naszej wieloletniej obecności na rynku mamy wiedzę na temat wszystkich większych festiwali w Polsce, w tym na temat ilości uczestników, rodzaju klientów oraz sprawdzonych działań promocyjnych. Podczas projektowania akcji promocyjnej bądź sprzedażowej wspieramy firmy również w przygotowaniu strategii dając rekomendacje oparte na znajomości rynku i zmianach w preferencjach klientów.

W kampaniach wykorzystujemy zarówno angażujące mechanizmy marketingu doświadczeń, jak i zasięg internetu. W tym celu przygotowujemy atrakcyjne scenariusze akcji, tworzymy listy marketingowe i produkujemy materiały wizualne służące wzmocnieniu pozycji marki w sieci, głównie w mediach społecznościowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zwiększyć zasięg akcji nawet o kilkaset procent.

Na potrzeby naszych klientów oddajemy profesjonalny zespół project managerów, doświadczone teamy promocyjne oraz zespoły realizacyjne odpowiedzialne za tworzenie multimediów.

 Kampanie promocyjne i sprzedażowe prowadziliśmy dla:

Wawel
Trefl
Sephora
Focus Mall
FoodCare
Urząd Miasta Kraków
Urząd Miasta Sieradza
Lotto
Vis a Vis
Galeria Łódzka
Sukcesja
Manufaktura
ECE
Imperial Tobacco

Wawel S.A.

"Chcemy wyrazić swoje wysokie zadowolenie z obsługi i świadczonych przez agencje usług. Lilla House dostarcza bardzo atrakcyjny i zgrany zespół Ambasadorów marki Wawel oraz obsługuje strefy promocyjne na terenie całego kraju.

We współpracy z agencją cenimy sobie wysoką efektywność działań, dlatego z pełnym przekonaniem polecamy usługi Agencji Eventowej Lilla House firmom, którym zależy na budowaniu silnej pozycji rynkowej i rekomendujemy ją jako producenta i realizatora akcji promocyjnych."

Imperial Tobacco Polska S.A.

"Agencję tworzy zespół kreatywnych ludzi, którzy w sposób profesjonalny realizują powierzone im projekty. Ogromnym atutem Lilla House Event Studio jest zaangażowany, sprawdzony i bardzo dynamiczny team.

Wysoka jakość świadczonych usług przez Lilla House spowodowała, że powierzyliśmy firmie realizację naszych kluczowych akcji promocyjnych."

Urząd Miasta Krakowa

"[Lilla House sp. z o.o.] profesjonalnie i kompetentnie zrealizował przedmiot umowy. W trakcie współpracy na bieżąco reagował na wszelkie uwagi i sugestie, co przyczyniło się do powodzenia akcji promocyjnej i przeprowadzenia jej terminowo oraz zgodnie z wytycznymi umowy."

Apsys Management sp. z o.o.

Lilla House zapewnia wysoko wykwalifikowaną kadrę, terminowość realizacji zleceń, optymalne dostosowanie do potrzeb klienta i bardzo dobrą jakość usług, co gwarantuje współpracę na wysokim poziomie.

Z zaangażowaniem, profesjonalnie realizuje swoje zadania, jest kompetentnym i godnym zaufania partnerem w biznesie."

Urząd Miasta Sieradz

"Lilla House to solidna i profesjonalna agencja, która wywiązała się z zawartej umowy. Prowadziła wszystkie działania z dużym zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Sama wychodziła z nowymi inicjatywami i pomysłami. Od początku współpracy podjęła dynamiczne działania. Na pochwałę zasługuje również koordynacja działań całego procesu.

Wszelkie powierzone zadania wykonywała z największą starannością i zgodnie z przyjętymi założeniami. Działania przyniosły wiele pozytywnych skutków promocyjnych i wizerunkowych."

Zamów wycenę akcji promocyjnej dla swojej marki

zadzwoń

Umówimy się na spotkanie i przedyskutujemy Twoje oczekiwania w zakresie pozyskiwania nowych klientów


napisz

Wyślij do nas brief i otrzymaj ofertę skutecznego pozyskania nowych klientów dla Twojej marki

wypełnij formularz

*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

ul. Mackiewicza 9,
31-214 Kraków 
tel: 570 520 700
mail: krakow@lillahouse.com