Akcje promocyjne

Duże doświadczenie rynkowe

dowiedz się więcej

Akcje promocyjne

Skoordynowane działania w wielu miejscach

dowiedz się więcej

Akcje promocyjne

Pomysły angażujące uczestników

dowiedz się więcej

 

Skuteczne akcje promocyjne i sprzedażowe

Mamy bardzo duże doświadczenie na rynku HoReCa.

Znamy restauracje, sieci klubów i festiwale ogólnopolskie. Jesteśmy w stanie zaprojektować event w taki sposób, aby Twoja marka skutecznie dotarła do kluczowych klientów.

Po prostu wiemy, gdzie ich znaleźć. 
pobierz ofertę organizacji akcji promocyjnych
 6   250k   4k   200k 
ogólnopolskich tras promocyjnych rozdanych próbek zebranych leadów odwiedzających w strefach promocyjnych

 

W ramach naszych akcji promocyjnych budujemy strategie i dobieramy taktyki zapewniające osiągnięcie zamierzonego skutku. Opracowujemy wskaźniki, które mają służyć pomiarowi stopnia realizacji celu.

 

W zakresie eventów promocyjnych realizujemy w szczególności wprowadzenie produktów na rynek, promocje produktu, pozyskiwanie klientów, pozycjonowanie marki

 

Jesteśmy bardzo mobilni i mamy doświadczenie w realizacji dużych akcji promocyjnych nakierowanych na odbiorców w różnych miejscach jednocześnie. Tworzymy strefy promocyjne - stacjonarne i mobilne - i wykorzystujemy nasze skuteczne hostessy, aby zrealizować planowane cele. 

Dzięki doświadczeniu w FMCG i znajomości kanału HoReCa jesteśmy w stanie zbudować dopasowane kanały komunikacji, aby wzbudzić zainteresowanie, zmieniać zachowania i preferencje klientów, zwiększać udział w rynku marek, wzmacniać pozycję rynkową firm i poprawiać sprzedaż.

Wykorzystujemy nowoczesne technologie, aby wzbogadać doświadczenie uczestników naszych eventów promocyjnych i tworzyć silne relacje z markami.

Nasze akcje promocyjne to skuteczne i efektywne działania, które przynoszą skutek. Wiedzą o tym firmy, które współpracują z nami na stałe.Kampanie promocyjne i sprzedażowe prowadziliśmy dla:

Wawel
Trefl
Sephora
Focus Mall
FoodCare
Urząd Miasta Kraków
Urząd Miasta Sieradza
Lotto
Vis a Vis
Galeria Łódzka
Sukcesja
Manufaktura
ECE
Imperial Tobacco

Promocja produktu i sprzedaż
wypromuj skutecznie swój produkt
Promocja produktu
Pozyskiwanie klientów
zbieraj leady i twórz lojalnych klientów
Pozyskiwanie klientów
Premiery produktów
wprowadzaj skutecznie nowe produkty
Wprowadzanie produktów na rynek
Pozycjonowanie marki
buduj silną i wartościową markę
Promocja marki

Współpracę z nami rekomendują między innymi

Wawel S.A.

"Chcemy wyrazić swoje wysokie zadowolenie z obsługi i świadczonych przez agencje usług. Lilla House dostarcza bardzo atrakcyjny i zgrany zespół Ambasadorów marki Wawel oraz obsługuje strefy promocyjne na terenie całego kraju.

We współpracy z agencją cenimy sobie wysoką efektywność działań, dlatego z pełnym przekonaniem polecamy usługi Agencji Eventowej Lilla House firmom, którym zależy na budowaniu silnej pozycji rynkowej i rekomendujemy ją jako producenta i realizatora akcji promocyjnych."

Imperial Tobacco Polska S.A.

"Agencję tworzy zespół kreatywnych ludzi, którzy w sposób profesjonalny realizują powierzone im projekty. Ogromnym atutem Lilla House Event Studio jest zaangażowany, sprawdzony i bardzo dynamiczny team.

Wysoka jakość świadczonych usług przez Lilla House spowodowała, że powierzyliśmy firmie realizację naszych kluczowych akcji promocyjnych."

Urząd Miasta Krakowa

"[Lilla House sp. z o.o.] profesjonalnie i kompetentnie zrealizował przedmiot umowy. W trakcie współpracy na bieżąco reagował na wszelkie uwagi i sugestie, co przyczyniło się do powodzenia akcji promocyjnej i przeprowadzenia jej terminowo oraz zgodnie z wytycznymi umowy."

Apsys Management sp. z o.o.

Lilla House zapewnia wysoko wykwalifikowaną kadrę, terminowość realizacji zleceń, optymalne dostosowanie do potrzeb klienta i bardzo dobrą jakość usług, co gwarantuje współpracę na wysokim poziomie.

Z zaangażowaniem, profesjonalnie realizuje swoje zadania, jest kompetentnym i godnym zaufania partnerem w biznesie."

Urząd Miasta Sieradz

"Lilla House to solidna i profesjonalna agencja, która wywiązała się z zawartej umowy. Prowadziła wszystkie działania z dużym zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Sama wychodziła z nowymi inicjatywami i pomysłami. Od początku współpracy podjęła dynamiczne działania. Na pochwałę zasługuje również koordynacja działań całego procesu.

Wszelkie powierzone zadania wykonywała z największą starannością i zgodnie z przyjętymi założeniami. Działania przyniosły wiele pozytywnych skutków promocyjnych i wizerunkowych."

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

ul. Mackiewicza 9,
31-214 Kraków 
tel: 570 520 700
mail: krakow@lillahouse.com