« powrót

Eventy firmowe


Impreza Integracyjna Mewa Textile

Przygotowywany przez nas dwudniowy event firmowy miał przede wszystkim za zadanie stworzyć warunki do zacieśnienia relacji wewnątrz zespołu pracowników organizacji oraz przypomnieć o wartościach, jakimi kieruje się marka w swoim codziennym działaniu. 

Naszym rolą było zatem nie tylko wypełnienie czasu angażującymi atrakcjami, ale też wprowadzenie rozwiązań, które w luźnej, przyjaznej atmosferze podkreślałyby kulturę organizacyjną i zachęcały do współpracy wszystkich uczestników wydarzenia. 

W dwudniowym evencie integracyjnym dla MEWA Textil wzięło udział 120 osób. 

Podczas trwania eventu uczestnicy brali udział w szkoleniach z zakresu komunikacji w zespole oraz mini konferencji oraz w bogatym programie rozrywkowym. Pośród występujących znalazły się między innymi Teatr Improwizacji Ab-Ovo oraz grupa Audiofeels. Nie zabrakło również elementów team-buildingowych. 
Za prowadzenie całości odpowiadał Marcin Prokop. 


Piknik rodzinny dla pracowników Wawel SA

Dziesięciolecie działalności fundacji Wawel z rodziną.

Jubileuszowy event dla pracowników Wawel SA przybrał formę rodzinnego pikniku. Formuła ta doskonale wpisała się w wizerunek brandu i dała pracownikom poczucie współtworzenia organizacji o celach daleko szerszych niż ściśle biznesowe. 

W trakcie eventu zadbaliśmy o atrakcje dla uczestników w każdym wieku oraz o elementy team-buildingowe. W trakcie imprezy pracownicy wszystkich działów firmy Wawel SA mieli okazję posadzić wspólnie drzewka. Posadzono sadzonki 20 dębów. 

Podczas Pikniku zostały rozdane nagrody laureatom konkursu ,,Dobre Uczynki” organizowanego przez FundacjęWawel z Rodziną, którego celem było podkreślenie, jak ważne są dobre uczynki. W konkursie brały udział dzieci i wnuki pracowników Wawel, które interpretowały hasło konkursowe w formie literackiej bądź plastycznej. Na autorów najlepszych prac czekały atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu sportowego i turystycznego.

Podczas pikniku swoją premierę miał przygotowany przez nas truck promocyjny, który wkrótce potem ruszył w trasę promocyjną.

W evencie uczestniczyło 1000 osób.


Gala Virako

5 edycja wernisażu oraz licytacja kalendarza

Organizowane corocznie wydarzenie dla firmy developerskiej Virako. Event o charakterze charytatywnym, który już stał się ważnym punktem życia kulturalnego Łodzi. Na miejsce piątej edycji wybrano klimatyczne wnętrze pofabryczne łódzkiego monopolu wódczanego, co stanowiło doskonały punkt wyjścia do prezentacji najnowszego planu inwestycyjnego Virako.

Galę rozpoczął koncert Urszuli Dudziak, zwieńczeniem wieczoru była zaś licytacja kalendarza, ilustrowanego specjalnie na tę okazję przygotowanymi pracami Ryszarda Horowitza. Dochód zasilił akcję charytatywną Szczęśliwe Podwórka.

Zajęliśmy się reżyserią i koordynacją 5. edycji wernisażu kalendarza Virako. Na imprezie pracowała także ekipa hostów i hostess Agencji Eventowej Lilla House. 


Merck - premiera Femibion

Rynkowa inauguracja produktu dla koncernu farmaceutycznego Merck.

Event w formie konferencji skierowany do kluczowych klientów biznesowych marki Merck - przedstawicieli największych sieci dystrybucyjnych branży farmaceutycznej. 

Spotkanie stało się okazją do zaprezentowania nowego produktu dla kobiet w ciąży, przedstawieniem jego cech oraz zainteresowania jego dystrybucją odbiorców hurtowych. Oprawa artystyczna wydarzenia służyła stworzeniu silnego skojarzenia z podstawowymi wyróżnikami preparatu. 

Wplecenie w przebieg wydarzenia uroczystego bankietu umożliwiło uczestnikom swobodne nawiązanie kontaktu z przedstawicielami firmy Merck i zacieśnienia relacji biznesowych. 


Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

Biuro Łódź
ul. Piotrkowska 276,
90-361 Łódź 795 978 998

Biuro Kraków
ul. Bociana 22a,
31-213 Kraków 518 258 851