Mamy doświadczenie w produkcji akcji promocyjnych, eventów dla centrów handlowych i imprez plenerowych. Organizujemy również imprezy integracyjne wspierając firmy w budowaniu skutecznych i zmotywowanych zespołów. 

 

Nasze eventy firmowe umożliwiają spersonalizowaną komunikację z kluczowymi klientami przez co udaje się markom tworzyć silne więzi z grupą docelową.

 

Na naszych wydarzeniach tworzymy niezapomniane doświadczenia, co wywołuje w odbiorcach emocje i pozwala marce być lepiej zapamiętaną. To z kolei pierwszy krok do budowania lojalności.

Nasze eventy firmowe to estetyczne i eleganckie scenografie wykorzystywane np. na pokazach mody. Ubieramy nasze hostessy w niezwykłe stylizacje, co pozwala zwrócić uwagę klientów podczas naszych akcji promocyjnych. Tworzymy angażujące scenariusze podczas naszych eventów dla centrów handlowych ułatwiając markom budowanie niespotykanych doświadczeń zakupowych.


Realizowaliśmy eventy firmowe między innymi dla:

Mewa Textil
Wawel
Trefl
Sephora
Focus Mall
FoodCare
Urząd Miasta Kraków
Urząd Miasta Sieradza
Lotto
Vis a Vis
Galeria Łódzka
Sukcesja
Manufaktura
ECE
Imperial Tobacco
Akcje promocyjne
promuj skutecznie swoje produkty
Promocja produktu
Imprezy integracyjne
realizuj skuteczne eventy dla swoich pracowników
Imprezy integracyjne
Pokazy mody
prezentuj swoje kolekcje
Pokazy mody
Imprezy plenerowe
twórz spektakularne eventy dla dużej grupy odbiorców
Imprezy plenerowe

Współpracę z nami rekomendują między innymi

Wawel S.A.

"Chcemy wyrazić swoje wysokie zadowolenie z obsługi i świadczonych przez agencje usług. Lilla House dostarcza bardzo atrakcyjny i zgrany zespół Ambasadorów marki Wawel oraz obsługuje strefy promocyjne na terenie całego kraju.

We współpracy z agencją cenimy sobie wysoką efektywność działań, dlatego z pełnym przekonaniem polecamy usługi Agencji Eventowej Lilla House firmom, którym zależy na budowaniu silnej pozycji rynkowej i rekomendujemy ją jako producenta i realizatora akcji promocyjnych."

Imperial Tobacco Polska S.A.

"Agencję tworzy zespół kreatywnych ludzi, którzy w sposób profesjonalny realizują powierzone im projekty. Ogromnym atutem Lilla House Event Studio jest zaangażowany, sprawdzony i bardzo dynamiczny team.

Wysoka jakość świadczonych usług przez Lilla House spowodowała, że powierzyliśmy firmie realizację naszych kluczowych akcji promocyjnych."

Urząd Miasta Krakowa

"[Lilla House sp. z o.o.] profesjonalnie i kompetentnie zrealizował przedmiot umowy. W trakcie współpracy na bieżąco reagował na wszelkie uwagi i sugestie, co przyczyniło się do powodzenia akcji promocyjnej i przeprowadzenia jej terminowo oraz zgodnie z wytycznymi umowy."

Apsys Management sp. z o.o.

Lilla House zapewnia wysoko wykwalifikowaną kadrę, terminowość realizacji zleceń, optymalne dostosowanie do potrzeb klienta i bardzo dobrą jakość usług, co gwarantuje współpracę na wysokim poziomie.

Z zaangażowaniem, profesjonalnie realizuje swoje zadania, jest kompetentnym i godnym zaufania partnerem w biznesie."

Urząd Miasta Sieradz

"Lilla House to solidna i profesjonalna agencja, która wywiązała się z zawartej umowy. Prowadziła wszystkie działania z dużym zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Sama wychodziła z nowymi inicjatywami i pomysłami. Od początku współpracy podjęła dynamiczne działania. Na pochwałę zasługuje również koordynacja działań całego procesu.

Wszelkie powierzone zadania wykonywała z największą starannością i zgodnie z przyjętymi założeniami. Działania przyniosły wiele pozytywnych skutków promocyjnych i wizerunkowych."

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

ul. Mackiewicza 9,
31-214 Kraków 
tel: 570 520 700
mail: krakow@lillahouse.com