Blog

Bloga prowadzimy by pomóc udzielić odpowiedzi na proste pytanie: co to jest marketing eventowy i po co go stosować?
Odpowiedzi udzielamy na wiele sposobów: prowadząc analizy przypadków realizacji z naszego portfolio (case study), prowadząc teoretyczne rozważania dotyczące korzyści jakie płyną z organizacji eventów firmowych oraz opisując możliwe rozwiązania. W naszych wpisach udowadniamy, że marketing oparty na uczestnictwie w angażujących, atrakcyjnych wydarzeniach firmowych stanowi doskonałe uzupełnienie strategii biznesowych firm i instytucji. 

Zachęcamy do korzystania z naszych materiałów, udostępniania wpisów w sieciach społecznościowych oraz komentowania i wyrażania opinii o kolejnych artykułach.

Komunikacja Marketingowa w Czasach Zarazy

Komunikacja Marketingowa w Czasach Zarazy

Pandemia spowodowała zmiany w codziennym funkcjonowaniu prawie wszystkich biznesów i wpłynęła (albo niedługo wpłynie) na sposób, w jaki firmy dostarczają wartość na rynek. Marketing i komunikacja marketingowa nie są tutaj wyjątkiem. Sposób, w jaki firmy komunikują się ze swoimi klientami albo już ulega, albo w najbliższym czasie będzie musiał ulec zmianie, odzwierciedlając zmiany w zachowaniach konsumentów oraz problemy, z jakimi się borykają. 

Jak Mierzyć ROI z Marketingu

Jak Mierzyć ROI z Marketingu

Mierzenie efektów działań marketingowych nie jest zagadnieniem łatwym, ale niestety koniecznym w środowisku ograniczonych zasobów firmy i wielu rywalizujących ze sobą metod komunikacji marketingowej. Sprawą najważniejszą jest odpowiedź na pytanie, ile środków i w jakie działania należy zainwestować, żeby obserwować efekty we wskaźniku, który dla każdego biznesu jest kluczowy. W zysku firmy.

Podejście marketingowe firm w dobie koronawirusa

Podejście marketingowe firm w dobie koronawirusa

Wygląda na to, że światowa gospodarka zmierza w kierunku największego kryzysu globalnego od dziesięcioleci. I do tego w przypadku przytłaczającej większości firm w pozycji z głową w dół. 

Co robić w takiej sytuacji? Najważniejsze to nie dać się ponieść emocjom. I zacząć kalkulować. 

Zimowe eventy firmowe – jak przeprowadzić udaną realizację

Zimowe eventy firmowe – jak przeprowadzić udaną realizację

Eventy firmowe mają do spełnienia ważną z punktu widzenia biznesu rolę. Czy będzie to integracja, zwiększenie motywacji czy sposób na specjalne wyróżnienie i nagrodzenie szczególnie efektywnych pracowników – każdy z tych celów z powodzeniem można zrealizować poprzez dobrze zaplanowane wydarzenie. Z perspektywy organizatora nie ma w zasadzie znaczenia, w jakim okresie roku event się odbędzie. Każdy planowany rezultat równie dobrze można osiągnąć wiosną, latem czy jesienią, czy właśnie zimą.

Agencja hostess. Jak zapewnić profesjonalną obsługę eventów

Agencja hostess. Jak zapewnić profesjonalną obsługę eventów

Kampanie event marketing to jeden z najskuteczniejszych sposobów na pozyskiwanie nowych klientów 

Ważnym czynnikiem decydującym o sukcesie lub porażce produkcji jest jakość zespołu promocyjnego, hostess, hostów i ambasadorów marki

Profesjonalna agencja hostess ma w marketingu do odegrania ważną rolę, daleko wykraczającą poza zapewnienie atrakcyjnego personelu eventowego

kategoria:

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

ul. Mackiewicza 9,
31-214 Kraków 
tel: 570 520 700
mail: krakow@lillahouse.com