Akademia wiedzy

Witamy w Akademii Wiedzy Lilla House – miejscu, gdzie pasja spotyka się z profesjonalizmem, a wiedza staje się kluczem do sukcesu. Dostarczamy najcenniejsze informacje i narzędzia z zakresu marketingu eventowego oraz organizacji konkursów i loterii promocyjnych. To, co tu znajdziesz to unikalne doświadczenia praktyków, którego nie znajdziesz w programie żadnej uczelni.

Z naszych artykułów dowiesz się, czym jest event marketing i dlaczego warto go stosować. Prezentujemy konkretne realizacje z naszego portfolio, pokazując, jak akcje promocyjne przekształcają strategię marketingową firm, dostarczając niezapomnianych wrażeń i budując trwałe relacje z klientami.

Opisujemy korzyści z organizacji eventów dla biznesu oraz możliwe rozwiązania wspierające budowanie marki i zwiększanie zaangażowania uczestników. Przekonujemy, że marketing oparty na uczestnictwie w wydarzeniach, takich jak eventy czy roadshow, doskonale uzupełnia strategię każdej firmy.

Dostarczamy najnowszą wiedzę, innowacyjne pomysły i sprawdzone strategie dotyczące organizacji akcji promocyjnych, konkursów i loterii. Zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera, aby być na bieżąco z najnowszymi treściami.

Dołącz do Akademii Wiedzy Lilla House i odkryj, jak marketing eventowy może stać się kluczem do sukcesu Twojej firmy.

Jakie wymagania należy spełniać, aby móc organizować loterie promocyjne?

Jakie wymagania należy spełniać, aby móc organizować loterie promocyjne?

Poniższy artykuł ma na celu przybliżenie tematyki podstawowych wymagań prawnych i regulacji, jakie należy spełnić, aby legalnie organizować loterie w Polsce. Omówione zostaną różnice między konkursami a loteriami, wymagane pozwolenia, zgłoszenia do odpowiednich urzędów oraz regulacje dotyczące organizacji loterii i konkursów. Skupimy się jednak głównie na loteriach, bo to one podlegają najbardziej skomplikowanej procedurze oraz weryfikacji ze strony urzędów i ustawodawcy.

Cena eventu, czyli co składa się na finalny koszt realizacji

Cena eventu, czyli co składa się na finalny koszt realizacji

Na koszt akcji promocyjnej składa się wiele elementów, które w dużej mierze zależą od wyznaczonych celów wydarzenia

Zdecydowanie największy udział w cenie eventu w większości wypadków stanowią koszty personelu

Agencje Eventowe ze swoich realizacji pokrywają wszystkie koszty funkcjonowania, nawet te nie związane bezpośrednio z realizacjami

Co to jest in-store marketing

Co to jest in-store marketing

Klient kupuje oczami - to stwierdzenie doskonale oddaje istotę in-store marketingu. W niniejszym artykule zgłębimy tajniki skutecznego przyciągania uwagi i angażowania klientów w punktach sprzedaży, zwracając uwagę na kluczowe elementy, które decydują o sukcesie takich działań. Przyjrzymy się, jak nowoczesne technologie rewolucjonizują sposób, w jaki marki komunikują się z konsumentami oraz jakie strategie najlepiej sprawdzają się w budowaniu pozytywnych doświadczeń zakupowych.

Targi, promocje in-store, czy roadshow? Z jakiej formy eventu marketingowego skorzystać, czyli krótki przegląd 5 najlepszych formatów eventów promocyjnych.

Targi, promocje in-store, czy roadshow? Z jakiej formy eventu marketingowego skorzystać, czyli krótki przegląd 5 najlepszych formatów eventów promocyjnych.

Włączanie eventów marketingowych do strategii promocji marki może być nie lada wyzwaniem. Wiele firm trafia na poważny kłopot już na samym początku drogi - wyboru formatu eventu dostosowanego do zakładanych celów, specyfiki marki i grupy docelowej. Błąd na tym etapie skutkuje najczęściej rozczarowaniem wynikającym z nieosiągnięcia spodziewanego efektu i kończy się całkowitą rezygnacją z tego kanału komunikacji. Tymczasem eventy marketingowe mogą być genialnym narzędziem do realizacji celów biznesowych. 

O ile wybierzesz odpowiedni z nich.

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube