10 najciekawszych produkcji Agencji Eventowej Lilla House 2018 cz. 2

10 najciekawszych produkcji Agencji Eventowej Lilla House 2018 cz. 2

Zgodnie z zapowiedzą powracamy na naszym blogu do wątku podsumowania roku 2018 i przedstawiamy kolejnych pięć produkcji z mijającego właśnie dzisiaj roku.

Zobacz też część pierwszą

Piknik Rodzinny oraz Kampania Promocyjna dla Wawel SA

Jubileuszowy event dla pracowników Wawel SA przybrał formę rodzinnego pikniku firmowego. Formuła ta doskonale wpisała się w wizerunek brandu i dała pracownikom poczucie współtworzenia organizacji o celach daleko szerszych niż ściśle biznesowe. W trakcie eventu zadbaliśmy o atrakcje dla uczestników w każdym wieku oraz o elementy team-buildingowe. W trakcie imprezy pracownicy wszystkich działów firmy Wawel SA mieli okazję posadzić wspólnie drzewka. Kulminacyjnym punktem pikniku było uroczyste rozdanie nagród laureatom konkursu ,,Dobre Uczynki” organizowanego przez Fundację Wawel z Rodziną.

Podczas pikniku swoją premierę miał przygotowany przez nas truck promocyjny, który wkrótce potem ruszył w ciągle jeszcze trwającą trasę promocyjną w ramach kampanii „Czujesz się dobrze, czynisz dobrze”.

Przemierzający Polskę Wawel Truck to prawdziwe multimedialne centrum rozrywki, które przygotowaliśmy z myślą głównie o najmłodszych. Odwiedzając naszą mobilną strefę promocyjną mają do dyspozycji gry i zabawy wykorzystujące zarówno zaawansowane technologicznie rozwiązania w rodzaju VR, jak i znacznie bardziej tradycyjne zabawy ruchowe. Na wszystkich rzecz jasna czeka również słodki poczęstunek.

Dotychczas w ramach naszej akcji odwiedziliśmy już kilkadziesiąt lokalizacji a Wawel Truck gościł na swoim pokładzie tysiące dzieci, które niejednokrotnie po raz pierwszy w życiu miały okazję zetknąć się z promowaną przez nasze teamy marką.

Kampania promocyjna dla Trefl SA

Kampania dla wiodącego dystrybutora zabawek prowadzona w miesiącach letnich. W tym wypadku również skorzystaliśmy ze sprawdzonego modelu mobilnej strefy promocyjnej w postaci brandowanego Trucka.

Naszym zadaniem było wsparcie strategii reklamowej służącej zaznajomieniu rynku z nową linią produktów dla dzieci. W tym celu postawiliśmy na dostarczenie odwiedzającym niezwykłych doświadczeń wynikających z możliwości kontaktu z promowanymi zabawkami. Odwiedzający naszą strefę mieli możliwość nieskrępowanej interakcji z produktem, ale i skorzystania ze specjalnie zaprojektowanych torów, wzięcia udziału w lekcjach nauki jazdy oraz rozlicznych aktywizacjach prowadzonych przez nasze teamy promocyjne.

Letnie kampanie promocyjne dla ITPL

Seria akcji promocyjnych odbywających się w najpopularniejszych letnich kurortach w Polsce.

Naszym zadaniem było poszerzenie świadomości marki naszego klienta wśród wybranych grup docelowych. By osiągnąć cel zrealizowaliśmy cykl wydarzeń w wybranych kurortach, na festiwalach oraz w kanale HoReCa. Centralnym punktem każdego z wydarzeń była dedykowana strefa promocyjna, w której zaproszeni goście mogli wziąć udział w aktywizacjach, odebrać brandowane gadgety bądź zapoznać się z materiałami promocyjnymi.

Zespoły promocyjne dbały o sprawny przebieg aktywizacji oraz informowały o produkcie. Dzięki wykorzystaniu dedykowanego oprogramowania konkursowego podczas każdej z akcji tworzone były listy mailingowe służące do prowadzenia dalszych działań marketingowych.

Przygotowane przez nas strefy promocyjne odwiedziło ponad 400000 osób. W ramach działań rozdaliśmy blisko 100000 próbek produktu, brandowanych gadgetów i materiałów promocyjnych. Dla naszego klienta pozyskaliśmy kilkadziesiąt tysięcy wartościowych leadów.

Loteria w Galerii Morena

Realizacja w ramach jesiennej kampanii promocyjnej centrum. Trwająca miesiąc produkcja, której głównym punktem była loteria dla klientów Galerii Morena. Zwieńczeniem wydarzenia był event finałowy, podczas którego rozlosowane zostały nagrody, w tym nagroda główna - samochód osobowy.

Uczestnicy eventu finałowego brali udział w rozlicznych aktywizacjach, pokazach i występach artystycznych. Wydarzenie brawurowo poprowadził Krzysztof Skiba.

Akcja spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem klientów Galerii Morena, a w loterii wzięło udział 4 tysiące osób.

Promocja eventu Sephora Trend Report 2018

Przed jesienną edycją jednego z najgłośniejszych branżowych wydarzeń 2018 roku naszym zadaniem było zaproponowanie sposobu promocji w sposób na tyle nowatorski, że zagwarantowałby zainteresowanie odbiorców i wzmocnił tradycyjną kampanię reklamową prowadzoną online.

Celem było danie odwiedzającym przedsmaku tego, co czeka ich w trakcie eventu głównego, oraz podkreślenie jego charakteru i rangi.

Zaproponowaliśmy przygotowanie teaserow, które rozstawione na kilka dni przed eventem miały za zadanie kierować uwagę odwiedzających na nadchodzące wydarzenie. Ich rolą było również odsyłanie do strony eventu, na której wszyscy chętni mogli zapoznać się z jego szczegółowym programem. W kampanii oparliśmy się o rozwiązania experiential marketing. Najważniejsze zatem było, by dostarczać doświadczenia spójne z wydarzeniem i pozycją oraz wartościami marki. Odwołaliśmy się zatem do zdrowia, pielęgnacji i urody, przekuwając je w przeżycia poprzez oddziaływanie na różne zmysły: zaprojektowane przez nas teasery opierały się na smaku, wzroku oraz zapachu.

A co w nowym roku?

O naszych kolejnych realizacjach eventowych tradycyjnie pisać będziemy na bieżąco na naszych profilach społecznościowych. Nie zabraknie też kolejnych opisów na naszym blogu.

Już teraz wiemy, że pierwsze miesiące przyszłego, 2019 roku, przyniosą kilka ciekawych produkcji.

Tymczasem życzymy wszystkim naszym klientom, kontrahentom, hostessom, hostom i Wam szanowni Czytelnicy naszego bloga wszystkiego co najlepsze w nowym 2019 roku.

Podziel się

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube