Piknik firmowy dla marki Wawel

kategoria:
Piknik firmowy dla marki Wawel

Dobra marka wywołuje skojarzenia. Najlepsza potrafi tymi skojarzeniami zarządzać i z nich korzystać. Tak jak firma Wawel, która zgłosiła się do nas z prośbą o organizację rodzinnego pikniku firmowego. 

Wybrana formuła doskonale wpisała się w wizerunek brandu i dała pracownikom poczucie współtworzenia organizacji o celach daleko szerszych niż ściśle biznesowe. Trudno o lepszy punkt wyjścia w procesie budowania wartościowych relacji wewnątrz firmy. 

Wawel SA, czyli kilka słów o naszym kliencie

Wawel SA to firma z tradycjami. I to nie tylko w znaczeniu długoletniej obecności na rynku. To przede wszystkim marka, która wie, że stanowi ważną część życia rodzinnego swoich klientów. Od pokoleń obecna w wielu polskich domach. 

Jedną z wyróżniających ją cech jest oddanie wartościom rodzinnym i idei dobroczynności, którą potwierdza nie tylko dbałością o najwyższej jakości produkty, ale również prowadząc fundację Wawel z Rodziną, która właśnie obchodzi 10-lecie działalności.

Formuła łączącego pokolenia rodzinnego pikniku koncentrującego się wokół marki stanowi doskonałą ilustrację firmowych tradycji. I naturalny wybór dla tematyki eventu. 

Przebieg eventu

Na piknik pracowników Wawel SA wraz z rodzinami zaprosiliśmy do urokliwego Niezdowia koło Dobczyc. 

Mimo zmiennej pogody nie zabrakło wielu atrakcji. Na wszystkich gości czekały ciekawe punkty: dmuchane zjeżdżalnie, bańki mydlane, malowanie twarzy, a także stanowisko Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Uczestnicy imprezy mieli okazję nie tylko zapoznać się z pracą policjanta, ale także porozmawiać o zasadach bezpieczeństwa.

Ze wszystkich możliwości korzystali najmłodsi i dorośli.

Kolejka nie zmniejszała się również do Wawel Trucka – pełnego gier i zabaw oraz pysznych słodyczy marki Wawel. Tego dnia miał on swoją premierę, a ogromnym zainteresowaniem przebił oczekiwania organizatorów. Wkrótce po pikniku brandowany Truck wyruszy w trasę promocyjną po Polsce, a jego demonstracja podczas eventu służyła między innymi zapoznaniu pracowników z firmy z planami promocyjnymi marki. Oraz sprawdzeniu z jakim odbiorem spotka się w grupach docelowych.

Podczas Pikniku nagrody zostały rozdane laureatom konkursu ,,Dobre Uczynki” organizowanego przez Fundację Wawel z Rodziną, którego celem było podkreślenie, jak ważne są dobre uczynki. W konkursie brały udział dzieci i wnuki pracowników Wawel, które interpretowały hasło konkursowe w formie literackiej bądź plastycznej. Na autorów najlepszych prac czekały atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu sportowego i turystycznego.

W trakcie imprezy pracownicy wszystkich działów firmy Wawel SA mieli okazję posadzić także wspólnie drzewka. Posadzono sadzonki 20 dębów.

W jednodniowym wydarzeniu brało udział niemal 1000 osób.

Podziel się

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube