Piknik firmowy dla marki Wawel

kategoria:
Piknik firmowy dla marki Wawel

Dobra marka wywołuje skojarzenia. Najlepsza potrafi tymi skojarzeniami zarządzać i z nich korzystać. Tak jak firma Wawel, która zgłosiła się do nas z prośbą o organizację rodzinnego pikniku firmowego. 

Wybrana formuła doskonale wpisała się w wizerunek brandu i dała pracownikom poczucie współtworzenia organizacji o celach daleko szerszych niż ściśle biznesowe. Trudno o lepszy punkt wyjścia w procesie budowania wartościowych relacji wewnątrz firmy. 

Wawel SA, czyli kilka słów o naszym kliencie

Wawel SA to firma z tradycjami. I to nie tylko w znaczeniu długoletniej obecności na rynku. To przede wszystkim marka, która wie, że stanowi ważną część życia rodzinnego swoich klientów. Od pokoleń obecna w wielu polskich domach. 

Jedną z wyróżniających ją cech jest oddanie wartościom rodzinnym i idei dobroczynności, którą potwierdza nie tylko dbałością o najwyższej jakości produkty, ale również prowadząc fundację Wawel z Rodziną, która właśnie obchodzi 10-lecie działalności.

Formuła łączącego pokolenia rodzinnego pikniku koncentrującego się wokół marki stanowi doskonałą ilustrację firmowych tradycji. I naturalny wybór dla tematyki eventu. 

Przebieg eventu

Na piknik pracowników Wawel SA wraz z rodzinami zaprosiliśmy do urokliwego Niezdowia koło Dobczyc. 

Mimo zmiennej pogody nie zabrakło wielu atrakcji. Na wszystkich gości czekały ciekawe punkty: dmuchane zjeżdżalnie, bańki mydlane, malowanie twarzy, a także stanowisko Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Uczestnicy imprezy mieli okazję nie tylko zapoznać się z pracą policjanta, ale także porozmawiać o zasadach bezpieczeństwa.

Ze wszystkich możliwości korzystali najmłodsi i dorośli.

Kolejka nie zmniejszała się również do Wawel Trucka – pełnego gier i zabaw oraz pysznych słodyczy marki Wawel. Tego dnia miał on swoją premierę, a ogromnym zainteresowaniem przebił oczekiwania organizatorów. Wkrótce po pikniku brandowany Truck wyruszy w trasę promocyjną po Polsce, a jego demonstracja podczas eventu służyła między innymi zapoznaniu pracowników z firmy z planami promocyjnymi marki. Oraz sprawdzeniu z jakim odbiorem spotka się w grupach docelowych.

Podczas Pikniku nagrody zostały rozdane laureatom konkursu ,,Dobre Uczynki” organizowanego przez Fundację Wawel z Rodziną, którego celem było podkreślenie, jak ważne są dobre uczynki. W konkursie brały udział dzieci i wnuki pracowników Wawel, które interpretowały hasło konkursowe w formie literackiej bądź plastycznej. Na autorów najlepszych prac czekały atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu sportowego i turystycznego.

W trakcie imprezy pracownicy wszystkich działów firmy Wawel SA mieli okazję posadzić także wspólnie drzewka. Posadzono sadzonki 20 dębów.

W jednodniowym wydarzeniu brało udział niemal 1000 osób.

Podziel się

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

ul. Mackiewicza 9,
31-214 Kraków 
tel: 570 520 700
mail: krakow@lillahouse.com