Skupienie na sprzedaży,
Rozwój marki,
Zwiększanie zysków

Promocje in-store to działania marketingowe odbywające się w punktach handlowych. Są one kluczowe dla budowania rozpoznawalności marki i zwiększania wyników sprzedażowych.

Przekształć każde spotkanie z klientem w sklepie w niezapomniane doświadczenie. Dowiedz się, jak nasze akcje promocyjne in-store mogą wznieść Twoją markę na wyższy poziom.

 


 

Podczas realizacji zapewniamy

 

 

Skuteczne mechanizmy sprzedażowe Skuteczne Mechanizmy Sprzedażowe
  Stosujemy sprawdzone strategie promocyjne, dostosowane do miejsca realizacji kampanii i specyfiki produktu oraz grup docelowych
Personel eventowy, hostessy i ambasadorzy marki Zaangażowany i Profesjonalny Personel
  Szkolimy naszych ambasadorów, aby zapewniali doskonałą obsługę i profesjonalne reprezentowanie Twojej marki.
Doświadczenie w pracy z popularnymi sieciami handlowymi Doświadczenie w Pracy z Najpopularniejszymi Sieciami Handlowymi
  Od lat pracujemy z największymi i najpopularniejszymi sieciami handlowymi prowadząc realizacje w całej Polsce.  
Szczegółowe raportowanie Szczegółowe Raportowanie Wyników
  Oferujemy pełną przejrzystość przebiegu i efektów kampanii, umożliwiającą optymalizację przyszłych działań marketingowych.

Strategie eventowe | Personel eventowy i ambasadorzy marki | Sprzedaż detaliczna | Logistyka i zarządzanie wydarzeniami | Obsługa i zaplecze techniczne | Mierzenie efektów i raportowanie

 

 


 

Rozpocznij Skuteczną Kampanię In-Store

 

Osiągaj rzeczywiste rezultaty dzięki strategicznym kampaniom promocyjnym w najlepszych sieciach handlowych w całej Polsce, dzięki którym zwiększysz rozpoznawalność swojego produktu bądź usługi i poprawisz wyniki sprzedaży.

Zamów wycenę

 


 

 

Co to jest marketing in-store?

Marketing in-store to strategie promocyjne realizowane w punktach sprzedaży detalicznej, mające na celu zwiększenie świadomości konsumentów o produktach oraz zachęcanie do zakupu bezpośrednio w sklepie. Skuteczny marketing in-store wykorzystuje kombinację personalizowanych reklam, prezentacji produktów, specjalnych ofert oraz profesjonalnego personelu do zwiększenia zaangażowania klientów i wzmocnienia wizerunku marki. czytaj na naszym blogu ⟶

Promocja In Store - Agencja Eventowa Lilla House

 


 

Współpracę z nami rekomendują między innymi


Wawel S.A.

"Chcemy wyrazić swoje wysokie zadowolenie z obsługi i świadczonych przez agencje usług. Lilla House dostarcza bardzo atrakcyjny i zgrany zespół Ambasadorów marki Wawel oraz obsługuje strefy promocyjne na terenie całego kraju.

We współpracy z agencją cenimy sobie wysoką efektywność działań, dlatego z pełnym przekonaniem polecamy usługi Agencji Eventowej Lilla House firmom, którym zależy na budowaniu silnej pozycji rynkowej i rekomendujemy ją jako producenta i realizatora akcji promocyjnych."

Imperial Tobacco Polska S.A.

"Agencję tworzy zespół kreatywnych ludzi, którzy w sposób profesjonalny realizują powierzone im projekty. Ogromnym atutem Lilla House Event Studio jest zaangażowany, sprawdzony i bardzo dynamiczny team.

Wysoka jakość świadczonych usług przez Lilla House spowodowała, że powierzyliśmy firmie realizację naszych kluczowych akcji promocyjnych."

Urząd Miasta Krakowa

"Zespół Lilla House profesjonalnie i kompetentnie zrealizował przedmiot umowy. W trakcie współpracy na bieżąco reagował na wszelkie uwagi i sugestie, co przyczyniło się do powodzenia akcji promocyjnej i przeprowadzenia jej terminowo oraz zgodnie z wytycznymi umowy."

Apsys Management sp. z o.o.

"Lilla House zapewnia wysoko wykwalifikowaną kadrę, terminowość realizacji zleceń, optymalne dostosowanie do potrzeb klienta i bardzo dobrą jakość usług, co gwarantuje współpracę na wysokim poziomie.

Z zaangażowaniem, profesjonalnie realizuje swoje zadania, jest kompetentnym i godnym zaufania partnerem w biznesie."


Zamów wycenę akcji promocyjnej In-Store

telefonicznie

Nie masz jeszcze sprecyzowanego planu promocji?
Zadzwoń do nas i umów się na spoktanie w sprawie omówienia założeń akcji promocyjnej in-store dla Twojej markimailowo

Znasz szczegóły najbliższej promocji w Twojej firmie?
Wyślij do nas brief i otrzymaj za darmo ofertę

poprzez formularz

*pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube