10 najciekawszych eventów, jakie zorganizowaliśmy w roku 2017

kategoria:
10 najciekawszych eventów, jakie zorganizowaliśmy w roku 2017

Nie ma chyba nikogo, kto na koniec roku nie pokusiłby się o jakiś rodzaj podsumowania. My również to robimy. Ponieważ na co dzień zajmujemy się organizacją eventów, postanowiliśmy przygotować zestawienie najciekawszych naszym zdaniem eventów, które zrealizowaliśmy w 2017 roku.

Patrol Grzewczy - zimowa akcja promocyjna dla P&S

Rok zaczęliśmy od zakrojonej na szeroką skalę akcji promocyjnej dla marki P&S. Piękna zimowa oprawa stała się dla nas źródłem inspiracji w wyborze tematu oraz przebiegu akcji. Stworzyliśmy przykuwające uwagę, komfortowe strefy promocyjne na Pucharze Świata w skokach narciarskich w Zakopanem i Wiśle, oraz mobilną strefę sprzedaży do wykorzystania na najpopularniejszych stokach narciarskich w górach. Wieczorami wraz z naszym zespołem hostess i hostów prowadziliśmy działania promocyjne w kanałach HoReCa odwiedzając między innymi liczne kluby i karczmy w Zakopanem i okolicach.

Pokaz mody dla Modnej Bielizny

W roku 2017 odpowiadaliśmy za realizacje dwóch odsłon pokazów mody z tego cyklu: wiosenną i jesienną. Naszym zadaniem było przygotowanie całości pokazu od zaprojektowania scenografii, wybór i przygotowanie modelek poprzez przygotowanie backstage, na reżyserii kończąc. Obu pokazom nadaliśmy wyrazisty, zapadający w pamięć rys tematyczny, którego zadaniem było podkreślenie charakteru kolekcji. W obu wypadkach również postawiliśmy na nieszablonową oprawę artystyczną. Wiosną były to żywiołowe afrykańskie bębny, jesienią bardziej stonowane ale nie mniej emocjonujące skrzypce.

Wprowadzenie produktu na rynek - event dla Merck

Nasz event skierowany był do kluczowych klientów koncernu farmaceutycznego Merck, wprowadzającego na rynek nowy lek dla kobiet w ciąży. Starannie wyselekcjonowana grupa największych odbiorców hurtowych miała okazję zapoznać się z nowym produktem, ale też nawiązać i zacieśnić relację z producentem. Aby umożliwić naszemu klientowi zaprezentowanie produktu i pozyskanie ambasadorów marki event przybrał formę konferencji firmowej oraz eleganckiego bankietu.

Cykl imprez okolicznościowych dla StreetMall Vis a Vis

Dla czytelników naszego bloga nie jest tajemnicą, że naszych realizacjach stawiamy na wyjątkowe doświadczenia. Pamiętać tylko trzeba, że wyjątkowe doświadczenie marki nie musi jeszcze oznaczać skoku ze spadochronem. I taka myśl przewodnia stała za cyklem naszych realizacji dla marki Street Mall Vis a Vis, zarówno w Łodzi jak i Radomiu czy Toruniu. Niezależnie od tego, czy przygotowywaliśmy się do pikniku rodzinnego, lokalnego festynu czy świątecznych jarmarków. Ekstremalne pomysły niezbyt dobrze trafiłyby w oczekiwania klientów tej sieci osiedlowych marketów. W naszym wypadku kluczowe było wytworzenie wrażenia bliskości i otwartości marki naszego klienta na swe środowisko lokalne. Osiągnęliśmy to stawiając na liczne i swobodne interakcje oraz nacisk na wizualną identyfikację.

Akcja promocyjna dla Tiny House

Bez wątpienia najbardziej wyjątkowy i nowatorski produkt, w jakiego promocję zaangażowaliśmy się w tym roku. Maleńki, mobilny i do tego całoroczny domek. Jakiż inny sposób na przedstawienie jego zalet, jak nie podczas podróży? I taka też była nasza akcja promocyjna: to był wyjątkowo przyjemny objazd po Polsce, podczas którego mieliśmy okazję przedstawić promowany produkt setkom  zaciekawionych obiorców.

Park linowy pod dachem CH-R Sukcesja

Zadanie z jakim zmierzyliśmy się w ostatnim czasie polegało na wzmocnieniu strategii marketingowej i akcji promocyjnych naszego Klienta poprzez zaprojektowanie odpowiedniego wydarzenia na terenie Centrum Handlowego. Wyzwaniem była organizacja eventu wykorzystującego mechanizm służący poprawie sprzedaży, wzmocnieniu wizerunku marki i zwiększeniu jej świadomości wśród konsumentów. Postawiliśmy sobie za cel stworzenie wydarzenia w pierwszym rzędzie nowatorskiego i niespotykanego, które mogłoby przyciągnąć do Centrum Handlowego osoby, które wcześniej nie rozważały takiej opcji. Musiało być też skuteczne, poprawiając codzienną sprzedaż w Centrum Handlowym. Cel osiągnęliśmy tworząc pierwszy w Polsce park linowy pod dachem centrum handlowego.

Open Hair Festival w Sieradzu, edycja druga

Zadanie, przed jakim postawił nas klient polegało na organizacji festiwalu modowego i wpisanie go w przestrzeń miejską w taki sposób, by przestrzeń ta stała się integralną jego częścią, a nie tylko tłem.

Dla naszego klienta organizacja festiwali służyć ma zaprezentowaniu miasta jako prężnego, atrakcyjnego ośrodka kulturalnego, z unikatowym dziedzictwem, zapleczem kulturalnym i artystycznym.

Naszym celem było zatem wypełnienie festiwalu atrakcjami dla publiczności, przygotowanie i koordynacja pokazów i zapewnienie sprawnego przepływu uczestników festiwalu. I to w taki sposób, by uwypuklić charakter i kulturalne dziedzictwo miasta – organizatora.

Akcja promocyjna dla Kare Design

Nasza akcja promocyjna dla KARE Design miała swoje wyraziste, ale i dość szalone oblicze. I okazała się bardzo skuteczna. Kluczem był nie tylko oryginalny pomysł i świetny zespół. Nie jest tajemnicą, że akcja promocyjna nie musi zakładać rozbudowanego budżetu. Nie oznacza to jednak, że musi być przy tym nudna i sztampowa. Wprost przeciwnie. O sukcesie jednak zdecyduje wybranie odpowiedniego zespołu realizacyjnego. W naszej produkcji dla KARE Design postawiliśmy właśnie na te trzy elementy: spersonalizowaną interakcje, nastawienie zespołu, wyrazistą identyfikację wizualną.

Konferencja dla Tato.net

Możliwość współpracy z NGO-sami przy podejmowanych przez nie inicjatywach w ważnych społecznie sprawach to dla nas zawsze bardzo duże wyróżnienie. W tym roku mieliśmy okazję organizować konferencję poświęconą kształtowaniu postawy świadomego i odpowiedzialnego ojcostwa wśród mężczyzn.

Parada św. Mikołaja w Porcie Łódź

Koniec roku zawsze niesie ze sobą wysyp eventów w centrach handlowych. W 2017 mieliśmy okazję przygotować kilka z nich w różnych lokalizacjach, ale szczególnie dużo satysfakcji przyniosł nam event w Porcie Łódź, gdzie mogliśmy przeprowadzić trwające trzy tygodnie wydarzenie, którego centralnym punktem była parada św. Mikołaja. Od 1 do 23 grudnia przez środek centrum maszerował kolorowy, rozśpiewany i roztańczony korowód dzieci, młodzieży i dorosłych prowadzony przez samego Świętego Mikołaja i jego elfy.

A co w Nowym Roku?

O naszych kolejnych realizacjach eventowych tradycyjnie pisać będziemy na bieżąco na naszych profilach społecznościowych. Nie zabraknie też kolejnych opisów na naszym blogu.

Już teraz wiemy, że pierwsze miesiące przyszłego, 2018 roku, przyniosą kilka ciekawych produkcji.

Tymczasem życzymy wszystkim naszym klientom, kontrahentom, hostessom, hostom i Wam szanowni Czytelnicy naszego bloga wszystkiego co najlepsze w nowym 2018 roku.

Podziel się

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube