Agencja Eventowa Lilla House poszukuje kreatywnego i doświadczonego Event Managera do pracy przy eventach promocyjnych w oddziale eventowym w Krakowie.

Jesteśmy agencją wspierającą klientów biznesowych w zakresie komunikacji marketingowej, a naszą specjalizacją jest produkcja eventów pro-sprzedażowych. Realizujemy wielowątkowe i złożone akcje promocyjne i konkursy. Propozycja wartości naszej marki to skuteczność. Nasze eventy przynoszą efekty a nasze zespoły realizują planowane cele biznesowe.

Osoba zatrudniona na stanowisku Event Managera odpowiedzialna będzie za kompleksowe zarządzanie akcjami promocyjnymi dla naszych klientów. Przygotowanie oferty w oparciu o brief, produkcję eventu, analizę efektów i rekomendacje kolejnych produkcji dla klienta.

Jeżeli jesteś osobą kreatywną, doświadczoną w produkcji eventów, lubisz zarządzać projektem, interesuje Cię marketing i sposoby jakimi można wspierać rozwój firm przy wykorzystaniu eventu, czekamy na Twoje zgłoszenie i spotkanie.

Jesteśmy firmą, która stawia na budowanie kapitału marki. Tworzymy biznes na lata. Interesuje nas współpraca z osobami, które są nastawione na rozwój, mają ambicje zarządzać własnym zespołem eventowym, chcą decydować o kierunku rozwoju Lilla House. 

Oczekujemy:

 1. Zaangażowania w rozwój naszej marki
 2. Kreatywności
 3. Doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów eventowych
 4. Doświadczenia w komunikacji marketingowej
 5. Doświadczenia we współpracy z klientami biznesowymi
 6. Bardzo dobrej znajomości pakietu ms office
 7. Bardzo dobrej organizacji pracy
 8. Prawa jazdy kat b
 9. Znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

 1. Umowę o pracę
 2. System premiowy
 3. Swobodę w organizowaniu pracy
 4. Realny wpływ na kierunki rozwoju marki
 5. Pakiet ubezpieczenia zdrowotnego
 6. Kartę Multisport
 7. Narzędzia do pracy biurowej: telefon komórkowy, komputer
 8. Kreatywną i dynamiczna pracę
 9. Szkolenia i rozwój zawodowy

Zależy nam na budowaniu silnego zespołu eventowego i dostarczaniu wartości dla klientów na długie lata. Dlatego szukamy kandydata, który dobrze czuje się w eventach i który jest gotowy zbudować trwałą relację z naszą marką.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie cv i listu motywacyjnego na adres praca@lillahouse.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

ul. Mackiewicza 9,
31-214 Kraków 
tel: 570 520 700 lub 669 252 323
mail: krakow@lillahouse.com