Pokazy mody w centrach handlowych

Jesteśmy ekspertami w produkcji złożonych i wielowątkowych pokazów mody.

Nasze doświadczenie realizatorskie obejmuje organizacje dużych festiwali mody w ramach kilku edycji imprezy Fashion Week dla Galerii Łódzkiej oraz Centrum Handlowego Manufaktura. Przygotowaliśmy również dwie odsłony Open Hair Festival, w ramach którego odpowiadaliśmy między innymi za pokazy mody zarówno dla wschodzących gwiazd polskiej sceny projektowej, jak i uznanych marek takich Bochoboco i Paprocki & Brzozowski.

Przygotowujemy zarówno kameralne produkcje w ramach imprez okolicznościowych, jak i duże festiwale mody. Nasze doświadczenie pozwala nam realizować pokazy, podczas których prezentujemy setek sylwetek, utrzymując przy tym wysoki poziom i jakość realizacji. Realizując tak ambitne projekty przygotowujemy atrakcyjne przedstawienie z udziałem artystów, muzyków i tancerzy. 

 

Współpracujemy z doświadczonymi modelkami, scenografami, technikami i choreografami, którzy specjalizują się w produkcjach modowych.

 

Pokazy mody w centrach handlowych są okazją nie tylko do zaprezentowania oferty modowej butików, ale również do zaproszenia klientów galerii do uczestnictwa w eleganckim i prestiżowym wydarzeniu, które na długo pozostanie w pamięci.

NASZE REALIZACJE POKAZÓW MODY W CENTRACH HANDLOWYCH

Apsys Management sp. z o.o.

Lilla House zapewnia wysoko wykwalifikowaną kadrę, terminowość realizacji zleceń, optymalne dostosowanie do potrzeb klienta i bardzo dobrą jakość usług, co gwarantuje współpracę na wysokim poziomie.

Z zaangażowaniem, profesjonalnie realizuje swoje zadania, jest kompetentnym i godnym zaufania partnerem w biznesie."

Zrób z nami pokaz mody

zadzwoń

Porozmawiamy o Twoim najbliższym pokazie i umówimy się na spotkanie, na którym przedstawimy swoją ofertę


napisz

Wyślij do nas brief z informacjami dotyczącymi planowanego pokazu mody, a my przygotujemy naszą ofertę organizacji

formularz kontaktowy

*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

ul. Mackiewicza 9,
31-214 Kraków 
tel: 570 520 700
mail: krakow@lillahouse.com