Eventy Online

 

angażujące projekty    angażujące projekty            unikatowe doświadczenia    unikatowe doświadczenia            skuteczne realizacje    skuteczne realizacje
                

czytaj dalej

pobierz ofertę obsługi marketingu w internecie

zamów wycenę

 

Eventy Online 

Specjalizujemy się w prowadzeniu skutecznych aktywacji marketingowych łączących środowisko off- i online. W trakcie wielu lat funkcjonowania na rynku opracowaliśmy wiele autorskich rozwiązań dotarcia do grup docelowych z wartościowym komunikatem.

Teraz przenosimy je do internetu.

 

 

Konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe online

W okresie ograniczonych możliwości bezpośredniego kontaktu z grupami docelowymi w świecie rzeczywistym proponowane przez nas rozwiązania mają za zadanie stworzyć warunki do prowadzenia wartościowej komunikacji online. 

Realizujemy konferencje, pokazy produktowe, angażujące integracje i spotkania biznesowe prowadzone za pośrednictwem zaawansowanych narzędzi internetowych. W projektach stosujemy sprawdzone techniki umożliwiające wielostronną komunikację i angażujące w działania przeznaczone dla dedykowanej grupy, takie jak gry integracyjne, prelekcje, webinary czy koncerty streamowane na żywo. 

Dzięki sprawdzonej grupie profesjonalnych dostawców usług online jesteśmy w stanie zrealizować projekty ambitne i unikatowe. 
 

Eventy promocyjne Online

Nasze rozwiązania online obejmują również organizację akcji promocyjnych symulujących strefy promocyjne dostępne offline. Tworzymy interaktywne strefy produktowe dzięki wykorzystaniu stron internetowych, aplikacji webowych czy mobilnych. 

Dzięki nim odbiorcy mogą wejść w interakcję z marką, brać udział w aktywizacjach, konkursach, porozmawiać z jej ambasadorem podczas sesji q&a, a nawet zamówić próbkę produktu z dostawą do domu za pośrednictwem kuriera. 
konferencje i szkolenia

Konferencje
i szkolenia

wirtualne strefy promocyjne

wirtualne
strefy promocyjne

integracje

Integracje
firmowe
Formaty:

  • live streaming
  • gry integracyjne
  • aplikacje webowe i mobilne

 

Usługi dodatkowe:

Strony internetowe

-strony produktowe
-witryny firmowesprawdź

strony internetowe

Social Media Marketing

-obsługa profilu marki
-kampanie reklamowesprawdź

social media marketing

Zamów bezpłatną wycenę eventu online

zadzwoń

Porozmawiamy o Twoich planach promocyjnych i przedstawimy swoje rozwiązania


napisz

Wyślij do nas brief z informacjami dotyczącymi planowanej promocji, a my przygotujemy naszą ofertę organizacji eventu online

wypełnij formularz

*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

ul. Mackiewicza 9,
31-214 Kraków 
tel: 570 520 700
mail: krakow@lillahouse.com