Marketing Internetowy

 

social media marketing    social media                           reklamy w wyszukiwarkach  

reklamy w wyszukiwarkach

                     strony www    strony www

 

PR w internecie   PR w internecie                 eventy online  

eventy online

czytaj dalej

 

Jako agencja digital marketing tworzymy strategie komunikacji w środowisku online

Realizujemy projekty marketingowe i PR-owe w ramach wielokanałowych kampanii wykorzystując najskuteczniejsze narzędzia służące budowaniu zasięgów, zacieśnianiu relacji i pozyskiwaniu nowych klientów. 

Zajmujemy się promocją oferty naszych klientów poprzez pozycjonowanie marki, tworzenie angażującego contentu i prowadzenie bieżącej komunikacji z odbiorcami w internecie. 

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie Twoi klienci.

Nasze działania w środowisku digital zmierzają do pozyskiwania nowego klientabudowania zaangażowania oraz zwiększania zysków firm.

W trakcie ponad 10 lat obecności na rynku eventowym opracowaliśmy wiele autorskich rozwiązań dotarcia do grup docelowych z wartościowym komunikatem i nauczyliśmy się co w kontaktach marketingowych jest najważniejsze. 

Teraz te rozwiązania przenosimy do internetu, aby tworzyć zintegrowane, skuteczne działania marketingowe w internecie.

 

 

Integrujemy kanały komunikacji marki

Jako Agencja Marketingowa prowadzimy usługi zintegrowanych działań online łącząc doświadczenie w komunikacji offline z wykorzystaniem eventów z wiedzą i doświadczeniem komunikacji w środowisku online tworząc zintegrowane strategie digital marketing.

Rozumiemy specyfikę i mocne strony różnych kanałów komunikacji oraz wiemy w jaki sposób zaplanować działania marketingowe, aby stworzyć uzupełniający się i wzmacniający mix, który przyniesie oczekiwane rezultaty z optymalnym wykorzystaniem budżetów.

 

Pobierz ofertę Digital Marketing

Dla firm chcących przygotować zintegrowaną i kompleksową komunikację marketingową z rynkiem opracowujemy strategię, definiujemy persony oraz dobieramy właściwy mix komunikacyjny, aby skutecznie zrealizować wyznaczone cele.

Dla firm, które chcą skupić się na konkretnym działaniu w sieci realizujemy usługi marketingowe w wybranym kanale digital.

Nasze usług Digital Marketing

Działania SEM   reklamy display   Marketing w social media

Optymalizacja SEM

służy dotarciu do klientów, którzy wykazują intencję zakupową i aktywnie poszukują rozwiązań. Realizujemy działania nastawione na poprawianie widoczności strony www marki w wyszukiwarkach. Zakres naszych działań obejmuje przygotowanie strony oraz prowadzenie płatnych kampanii w wyszukiwarkach. 

 

Reklamy Display

doskonałe do budowania świadomości i docierania do nowych klientów. Prowadzimy spersonalizowane kampanie umieszczając reklamy w miejscach odpowiadających tematyce i kontekstom wyszukiwania lub wyświetlając reklamę klientom zainteresowanym określonymi frazami.

 

Social Media 

służą angażowaniu klientów w życie marki poprzez dialog z grupami docelowymi oraz tworzenie kreatywnych treści. Wspieramy dzielenie pozytywnych opinii poprzez relacje z zadowolonymi użytkownikami i reagujemy na krytyczne komentarze budując właściwy wizerunek marki. 

Dowiedz się więcej

 

Dowiedz się więcej

 

Dowiedz się więcej

         
Online PR    Email marketing   Marketing afiliacyjny

Online PR

działania służące budowaniu pożądanego wizerunku marki w sieci. Pomagamy firmom budować właściwą pozycję i tworzyć niezapomniane doświadczenia. Docieramy do influenserów tworząc świadomość produktu wśród szerszego grona odbiorców i zachęcając do korzystania z marki.

 

E-mail marketing

doskonały do prowadzenia działań sprzedażowych, ale też zacieśniania relacji z klientami, którzy wyrazili zgodę na komunikację z firmą. Tworzymy kampanie email skierowane na informowanie o promocjach, premierach produktów lub na bieżące powiadomienia o działaniach firmy poprzez newslettery.

 

Marketing afiliacyjny

znakomicie sprawdzający się w poszerzaniu zasięgu komunikacji marketingowej marki. Pomagamy firmom w zwiększaniu sprzedaży poprzez kampanie na stronach partnerskich oraz poprzez online sponsoring.

Dowiedz się więcej

 

Dowiedz się więcej

 

Dowiedz się więcej

eventy online   strony internetowe    

Eventy online

realizacje służące budowaniu unikatowych doświadczeń marki w internecie. Pomagamy firmom realizować zadania z zakresu pozyskiwania klientów, integracji firmowych oraz szkoleń i konferencji w środowisku online. W ramach proponowanych przez nas rozwiązań proponujemy korzystanie ze sprawdzonych i skutecznych narzędzi komunikacji online.

 

Strony internetowe

fundament obecności marki w internecie, który może i powinien stać się węzłowym ośrodkiem komunikacji i miejscem docelowym dla potencjalnych klientów. Tworzymy i optymalizujemy strony www, witryny sklepów internetowych oraz dedykowane wirtualne strefy promocyjne i strony blogowe.

   

Dowiedz się więcej

 

Dowiedz się więcej

   

Każda firma, poza pozyskiwaniem nowych klientów, powinna skupić się na budowaniu relacji z kluczowym segmentem oraz tworzyć lojalnych i oddanych odbiorców, którzy będą powtarzali zakupy. W środowisku online takie zaangażowanie udaje się uzyskać dzięki budowaniu niezwykłych doświadczeń i poprzez tworzenie wysokiej jakości, interesującego kontentu.

Pomagamy firmom projektować landing page oraz optymalizować strony www, aby ułatwiać ścieżkę klienta i umożliwiać wygodę w osiąganiu przez niego celu.

Kontent jest kluczowym elementem udanej obecności w online i w świadomości odbiorców. Pomagamy firmom budować angażujący kontent w postaci blogów, informacji o produktach oraz wpływając na kontent tworzony przez klientów marki.

 

Analityka internetowa

Efekty naszych działań w digital mierzymy w oparciu o wybrane wskaźniki. Analizujemy realizację celów marketingowych oraz skuteczność poszczególnych kanałów digital i offline i podejmujemy stosowne działania naprawcze w odniesieniu do zebranych danych.


 

Blog marketingowy

 

Na naszym blogu dzielimy się wiedzą z zakresu marketingu w kanałach on- i offline. W przygotowywanych przez nas analizach i opracowaniach przybliżamy zagadnienia związane ze skuteczną komunikacją rynkową.

Publikujemy również case studies, w których opisujemy najskuteczniejsze narzędzia i rozwiązania stosowane w naszych realizacjach. 

wejdź na blog


Zamów wycenę wsparcia komunikacji online

zadzwoń

Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach w zakresie pozyskiwania nowych klientów w kanałach online


napisz

Wyślij do nas brief i otrzymaj ofertę skutecznego pozyskania nowych klientów dla Twojej marki

wypełnij formularz

*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

ul. Mackiewicza 9,
31-214 Kraków 
tel: 570 520 700
mail: krakow@lillahouse.com