Marketing Internetowy

Skuteczna komunikacja firmowa online 

social media marketing

   social media                           reklamy w wyszukiwarkach  

reklamy w wyszukiwarkach

                     eventy online  

eventy online


Jako agencja digital marketing tworzymy strategie komunikacji w środowisku online

Realizujemy projekty marketingowe i PR-owe w ramach wielokanałowych kampanii wykorzystując najskuteczniejsze narzędzia służące budowaniu zasięgów, zacieśnianiu relacji i pozyskiwaniu nowych klientów. 

Zajmujemy się promocją oferty naszych klientów poprzez pozycjonowanie marki, tworzenie angażującego contentu i prowadzenie bieżącej komunikacji z odbiorcami w internecie. 

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie Twoi klienci.

 

 

 

Nasze działania w środowisku digital zmierzają do pozyskiwania nowego klientabudowania zaangażowania oraz zwiększania zysków firm.

W trakcie ponad 10 lat obecności na rynku eventowym opracowaliśmy wiele autorskich rozwiązań dotarcia do grup docelowych z wartościowym komunikatem i nauczyliśmy się co w kontaktach marketingowych jest najważniejsze. 

Teraz te rozwiązania przenosimy do internetu, aby tworzyć zintegrowane, skuteczne działania marketingowe w internecie.

 

 

 

Integrujemy kanały komunikacji marki

Jako Agencja Marketingowa prowadzimy usługi zintegrowanych działań online łącząc doświadczenie w komunikacji offline z wykorzystaniem eventów z wiedzą i doświadczeniem komunikacji w środowisku online tworząc zintegrowane strategie digital marketing.

Rozumiemy specyfikę i mocne strony różnych kanałów komunikacji oraz wiemy w jaki sposób zaplanować działania marketingowe, aby stworzyć uzupełniający się i wzmacniający mix, który przyniesie oczekiwane rezultaty z optymalnym wykorzystaniem budżetów.

 

Pobierz ofertę Digital Marketing

Dla firm chcących przygotować zintegrowaną i kompleksową komunikację marketingową z rynkiem opracowujemy strategię, definiujemy persony oraz dobieramy właściwy mix komunikacyjny, aby skutecznie zrealizować wyznaczone cele.

Dla firm, które chcą skupić się na konkretnym działaniu w sieci realizujemy usługi marketingowe w wybranym kanale digital.

Nasze usług Digital Marketing

Działania SEM   Marketing w social media   eventy online

SEO i reklamy online

służą dotarciu do klientów, którzy wykazują intencję zakupową i aktywnie poszukują rozwiązań. Realizujemy działania nastawione na poprawianie widoczności strony www marki w wyszukiwarkach. Zakres naszych działań obejmuje przygotowanie strony oraz prowadzenie płatnych kampanii w wyszukiwarkach. 

 

Social Media 

służą angażowaniu klientów w życie marki poprzez dialog z grupami docelowymi oraz tworzenie kreatywnych treści. Wspieramy dzielenie pozytywnych opinii poprzez relacje z zadowolonymi użytkownikami i reagujemy na krytyczne komentarze budując właściwy wizerunek marki. 

 

Eventy online

realizacje służące budowaniu unikatowych doświadczeń marki w internecie. Pomagamy firmom realizować zadania z zakresu pozyskiwania klientów, integracji firmowych oraz szkoleń i konferencji w środowisku online. W ramach proponowanych przez nas rozwiązań proponujemy korzystanie ze sprawdzonych i skutecznych narzędzi komunikacji online.

Dowiedz się więcej

 

Dowiedz się więcej

 

Dowiedz się więcej


 

Każda firma, poza pozyskiwaniem nowych klientów, powinna skupić się na budowaniu relacji z kluczowym segmentem oraz tworzyć lojalnych i oddanych odbiorców, którzy będą powtarzali zakupy. W środowisku online takie zaangażowanie udaje się uzyskać dzięki budowaniu niezwykłych doświadczeń i poprzez tworzenie wysokiej jakości, interesującego kontentu.

Pomagamy firmom projektować landing page oraz optymalizować strony www, aby ułatwiać ścieżkę klienta i umożliwiać wygodę w osiąganiu przez niego celu.

Kontent jest kluczowym elementem udanej obecności w online i w świadomości odbiorców. Pomagamy firmom budować angażujący kontent w postaci blogów, informacji o produktach oraz wpływając na kontent tworzony przez klientów marki.

 

Analityka internetowa

Efekty naszych działań w digital mierzymy w oparciu o wybrane wskaźniki. Analizujemy realizację celów marketingowych oraz skuteczność poszczególnych kanałów digital i offline i podejmujemy stosowne działania naprawcze w odniesieniu do zebranych danych.


 

Blog marketingowy

 

Na naszym blogu dzielimy się wiedzą z zakresu marketingu w kanałach on- i offline. W przygotowywanych przez nas analizach i opracowaniach przybliżamy zagadnienia związane ze skuteczną komunikacją rynkową.

Publikujemy również case studies, w których opisujemy najskuteczniejsze narzędzia i rozwiązania stosowane w naszych realizacjach. 

wejdź na blog


Zamów wycenę wsparcia komunikacji online

zadzwoń

Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach w zakresie pozyskiwania nowych klientów w kanałach online


napisz

Wyślij do nas brief i otrzymaj ofertę skutecznego pozyskania nowych klientów dla Twojej marki

wypełnij formularz

*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

ul. Mackiewicza 9,
31-214 Kraków 
tel: 570 520 700
mail: krakow@lillahouse.com