« powrót

Hostessy


Sesja wizerunkowa dla CEDC

CEDC, wiodący producent napojów alkoholowych, zwrócił się do nas z prośbą o udział w sesji, której rolą było stworzenie materiałów wizualnych podkreślających styl i osobowość marki.

W ramach produkcji zajęliśmy się wyborem i przygotowaniem modelek i modeli. Wybrany przez nas zespół musiał nie tylko współgrać z wizerunkiem firmy, ale również posiadać niezbędne doświadczenie w podobnych produkcjach. Sesja odbywała się w Gdańsku.


Otwarcie salonu Flugger              

Konferansjer/host na evencie promocyjnym w salonie marki Flugger

Event promocyjny zrealizowany dla producenta farb Flugger z okazji otwarcia nowego salonu w Łodzi. Celem wydarzenia było zaznajomienie odbiorców z marką i jej bogatą ofertą. Wydarzenie przyjęło charakter dnia otwartego, podczas którego uczestnicy wziąć mogli udział w konkursach z nagrodami oraz skorzystać z porad specjalistami z zakresu projektowania wnętrz i home-staging.

Za sprawy przebieg wydarzenia oraz angażowanie uczestników w przygotowane atrakcje odpowiadał konferansjer, który pełnił również rolę hosta.


Dzień dziecka w CH-R Sukcesja

Akcja promocyjno-wizerunkowa z okazji dnia dziecka w Centrum Handlowo – Rozrywkowym Sukcesja

Event promocyjny i pro-sprzedażowy zrealizowany z okazji dnia dziecka dla centrum handlowego. Wykorzystany przez nas mechanizm pro-sprzedażowy oparty był na aktywizacjach z elementami grywalizacji. Z tego powodu tak ważne stało się odpowiednie przygotowanie zespołu hostess, których rola nie sprowadzała się wyłącznie do informowania o wydarzeniu, ale polegała również na służeniu pomocą i wsparciem dla uczestników.

Równolegle prowadzone były aktywizacje w wydzielonej strefie zabawy, w której konferansjer oraz animatorki odpowiedzialni byli za atrakcje skierowane do dzieci i ich opiekunów.


Dzień sąsiada dla Vis a Vis

Piknik rodzinny dla Centrum Handlowego Vis a Vis

Event pro-sprzedażowy zrealizowany przez nas dla Vis a Vis przybrał postać rodzinnego pikniku z całą masą atrakcji plenerowych, na które składały się pop-up shopy ustawione przez najemców oraz mini park rozrywki, w którym skorzystać można była z rozlicznych aktywizacji ruchowych.

Hostessy w brandowanych stylizacjach miały za zadanie promować wydarzenie wśród mieszkańców pobliskich osiedli, służyć wsparciem dla uczestników wydarzenia oraz przekazywać wiedzę o ofercie najemców. 

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

Biuro Łódź
ul. Piotrkowska 276,
90-361 Łódź 669 252 323

Biuro Kraków
ul. Mackiewicza 9,
31-214 Kraków 518 258 851