« powrót

Eventy w centrach handlowych


Jesienna Loteria z nagrodami

Event kreatywny dla CH-R Morena Gdańsk.

Realizacja w ramach jesiennej kampanii promocyjnej centrum. Trwająca miesiąc produkcja, której głównym punktem była loteria dla klientów Galerii Morena. Zwieńczeniem wydarzenia był event finałowy, podczas którego rozlosowane zostały nagrody. Jego uczestnicy brali udział w rozlicznych aktywizacjach, pokazach i występach artystycznych. Event finałowy brawurowo poprowadził Krzysztof Skiba.

Akcja spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem klientów Galerii Morena, a w loterii wzięło udział 4 tysiące osób.


Dziesiąte urodziny Focus Bydgoszcz

Event dla Centrum Handlowego Focus Mall Bydgoszcz
Organizowane przez nas obchody 10-tych urodzin centrum handlowego były okazją do przypomnienia mieszkańcom o marce i odświeżenia wizerunku centrum jako miejsca otwartego na potrzeby klientów i wpisującego się w ich styl życia i oczekiwania. Zaprojektowana przez nas kampania koncentrowała się wokół konkursów z nagrodami, a o ich odpowiedni zasięg dbały na miejscu nasze zespoły eventowe, ekipa filmowców kręcąca klipy z mieszkańcami oraz promocja w mediach społecznościowych. Punktem kulminacyjnym było spotkanie z Joanną Krupą oraz otwarty koncert Sarsy.

Wyniki

Nasza akcja dla Focus Bydgoszcz spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem. Setki osób wzięło udział w konkursach i aktywizacjach, a w filmikach promocyjnych wzięły udział dziesiątki mieszkańców Bydgoszczy. 
Obecność gości specjalnych i gwiazd sprawiła, że wydarzenie odbiło się szerokim echem również w internecie.


Bal na 100 par

Event kreatywny dla CH-R Manufaktura.

Realizacja w ramach jesiennej nocy zakupów. W każdym centrum handlowym jest to jeden z najważniejszych punktów rocznego kalendarza imprez. 

Naszym zadaniem było nie tylko wprowadzać specjalny, odświętny nastrój, ale też zaproponować interesujący sposób na zaprezentowanie unikatowego charakteru miejsca i dostępnego asortymentu.

Zaproponowana przez nas konwencja balu pozwoliła z jednej strony stworzyć przepiękną, przykuwającą uwagę scenerię wykorzystującą całą przestrzeń centrum handlowego (wraz z olbrzymim dziedzińcem), z drugiej zaś wprowadzić unikatowe elementy interakcji z odwiedzającymi. 


Dzień kobiet w Centrum Handlowym Port Łódź

3 dniowy event dla Portu Łódź
Z okazji dnia kobiet stworzyliśmy dla naszego klienta strefę promocyjną, służącą zwiększeniu zainteresowania usługami centrum i podkreślającą otwartość i wrażliwość centrum na potrzeby kobiet. Nawiązanie współpracy z najlepszymi salonami fryzjerskimi w Łodzi i wykorzystanie oferty najemców pozwoliło nam zaaranżować tymczasowy profesjonalny salon urody, z którego korzystać mogły wszystkie odwiedzające Panie. Nasza realizacja stała się przy tym częścią akcji charytatywnej Daj Włos fundacji Rak and Roll, co zwiększało zainteresowanie odwiedzających, stanowiło wspaniałą zachętę do zaangażowania i dawało bardzo pozytywny oddźwięk w sieciach społecznościowych.

Wyniki

Akcja dla Portu Łódź spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem i przyciągnęła znaczącą liczbę uczestników.
Podczas trzech dni trwania akcji z usług świadczonych w naszej strefie skorzystało ponad 300 pań. Wydarzenie odbiło też się szerokim echem w sieciach społecznościowych.


Parada św. Mikołaja w CH Port Łódź

Event świąteczny w Centrum Handlowym Port Łódź

Trwający łącznie 20 dni event mający na celu zwiększenie zainteresowania ofertą centrum handlowego w okresie świątecznym. Wykorzystany mechanizm zakładał dostarczenie silnej zachęty do odwiedzania centrum handlowego w kolejnych dniach grudnia. Była nią możliwość uczestniczenia w kolorowym, radosnym korowodzie św. Mikołaja, który odbywał się dwa razy dziennie.

Odwiedzające centrum rodziny z dziećmi miały okazję brać również udział w spotkaniach ze świętym Mikołajem, podczas których mogły opowiedzieć o swoich wymarzonych prezentach.

Za stworzenie unikatowej, świątecznej atmosfery parady oraz jej niezakłócony przebieg odpowiadał zespół odpowiednio dobranych i wystylizowanych hostess i animatorów.

Wyniki

Wydarzenie spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem odwiedzających oraz odbiło się szerokim echem w sieciach społecznościowych. Dzięki wysokiej jakości produkcji uczestnicy sami chętnie tworzyli materiały, którymi dzielili się ze znajomymi i rodziną w social mediach, co zwielokrotniło zwyczajowo osiągane zasięgi postów naszego klienta.


Cenral Park w Galerii Łódzkiej

Event kreatywny dla Centrum Handlowego Galeria Łódzka.

Trwający miesiąc event łączący w sobie elementy pikniku, wydarzenia sportowego i kulturalnego. Celem realizacji było otwarcie Galerii Łódzkiej na nową grupę odbiorców i zwrócenia uwagi na jej ofertę wszechstronną ofertę wśród młodzieży. Event był centralnym elementem letniej kampanii wizerunkowej. 

Trwający cały miesiąc piknik obfitował w wydarzenia sportowe i kulturalne, warsztaty oraz spotkania z zaproszonymi gośćmi. Szczególnie dobrze przyjęte zostały specjalnie zaaranżowane na dachu Galerii przestrzenie do freesyle'u i sportów ulicznych.


Kolejne realizacje

Legendy PRL

Event kreatywny dla CH-R Galeria Łódzka

Akcja z elementami pro-sprzedażowymi oparta na zasadach gry terenowej rozgrywającej się w przestrzeni centrum handlowego. 

Celem eventu było zaproponowanie odwiedzającym wyjątkowego doświadczenia zakupowego, budzącego przy tym silne, oparte na emocjach skojarzenia. Nasz wybór padł na darzone sentymentem i budzące już niemal wyłącznie humorystyczne skojarzenia czasy PRL. W centralnym punkcie stanęła scena, która wyznaczała charakter i przebieg wydarzenia. W wybranych lokalach odwiedzający mogli zaś brać udział w specjalnie odgrywanych scenkach i dokonać zakupów z wykorzystaniem akcesoriów z epoki. 


Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

Biuro Łódź
ul. Piotrkowska 276,
90-361 Łódź 795 978 998

Biuro Kraków
ul. Bociana 22a,
31-213 Kraków 518 258 851