« powrót

Eventy pro-sale


Meet my Makeup 2018

Trzecia edycja targów urody Meet My Makeup dla Manufaktury
Meet My Makeup to coroczne wydarzenie, którego celem jest zapoznanie klientów z bogatą ofertą marek związanych z urodą i pielęgnacją dostępnych w Manufakturze. 25 sklepów z kosmetykami, salony fryzjerskie, punkty manicure i inne mają dzięki niemu niepowtarzalną okazję nawiązać relacje z potencjalnymi klientami i zaprezentować im swoją ofertę.
Tegoroczna, dwudniowa edycja obfitowała w wydarzenia i angażujące atrakcje, których punktem kulminacyjnym było spotkanie z zaproszonymi gośćmi – Mają Sablewską, blogerkami z tandemu ADHiD oraz makijażystką Magdą Pieczonką.
Całość uzupełniały rozliczne konkursy, quizy, pokazy oraz warsztaty i aktywizacje wykorzystujące mechanizmy pro-sale.

Wyniki

Dwudniowe targi Meet My Makeup w Maufakturze odwiedziły rzesze uczestników, które chętnie angażowały się w wydarzenia i brały udział w aktywizacjach. O popularności eventu dobrze świadczy fakt, że podczas jego trwania udało się pobić rekord Polski w jednoczesnym malowaniu ust. 
Wydarzenie odbiło się szerokim echem w sieciach społecznościowych i doczekało się relacji w prasie branżowej.


Dzień kobiet w Centrum Handlowym Port Łódź

3 dniowy event promocyjno-wizerunkowy dla Portu Łódź

Z okazji dnia kobiet stworzyliśmy dla naszego klienta strefę promocyjną, służącą zwiększeniu zainteresowania usługami centrum i podkreślającą otwartość i wrażliwość centrum na potrzeby kobiet. Nawiązanie współpracy z najlepszymi salonami fryzjerskimi w Łodzi i wykorzystanie oferty najemców pozwoliło nam zaaranżować tymczasowy profesjonalny salon urody, z którego korzystać mogły wszystkie odwiedzające Panie. Nasza realizacja stała się przy tym częścią akcji charytatywnej Daj Włos fundacji Rak and Roll, co zwiększało zainteresowanie odwiedzających, stanowiło wspaniałą zachętę do zaangażowania i dawało bardzo pozytywny oddźwięk w sieciach społecznościowych.

Wyniki

Akcja dla Portu Łódź spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem i przyciągnęła znaczącą liczbę uczestników.

Podczas trzech dni trwania akcji z usług świadczonych w naszej strefie skorzystało ponad 300 pań. Wydarzenie odbiło też się szerokim echem w sieciach społecznościowych.


Black Friday w CH-R Manufaktura

Event pro-sprzedażowy w formule nocnych zakupów

Naszym zadaniem stało się przygotowanie eventu towarzyszącego podczas najgorętszej handlowej nocy w sezonie. Jego zadaniem była promocja oferty centrum, zachęcanie odwiedzających do podejmowania decyzji zakupowych oraz dostarczenie niezapomnianych doświadczeń. 

Event wieńczył występ artystyczny w klimacie burleski, odbywający się w centralnym punkcie obiektu.


Francuska Riwiera w CH-R Sukcesja

Akcja pro-sprzedażowa dla centrum handlowo-rozrywkowego Sukcesja w Łodzi.

Wydarzenie wieńczyło produkcje odbywające się na otwartej przestrzeni w specjalnie wydzielonej i zaaranżowanej części parkingu na dachu. Całości nadaliśmy wyraźny rys tematyczny: dla klientów Sukcesji stworzyliśmy replikę francuskiej riwiery.

Fragment słynącej ze spektakularnych widoków i ekskluzywności riwiery francuskiej udało się przenieść do Łodzi dzięki starannie wybranym elementom scenograficznym oraz detalom i kolorystyce. Wśród nich szczególnie przykuwały uwagę spektakularne palmy oraz dekoracje kwiatowe, obrusy w biało-niebieskie pasy i flagi. Do fancuskiej riwiery nawiązywała również stylizacja hostess z charakterystycznymi, czerwonymi kapeluszami z szerokim rondem.

W wydarzenie wpisany był również mechanizm pro-sprzedażowy, służący zwiększeniu obrotów centrum oraz najemców biorących udział w akcji. Zaproponowane rozwiązania służyły stworzeniu atmosfery lokalnego kiermaszu, zmieniającego zwykłe wyjście zakupowe w rodzaj odświętnego wydarzenia.


Bezpieczna wyprawka do szkoły z StreetMall Vis a Vis

Okolicznościowy event pro-sprzedażowy w formie rodzinnego pikniku.

Stworzyliśmy event oparty na przesłaniu edukacyjnym i koncentrujący się wokół zagadnień szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Piknik rodzinny oparliśmy na spotkaniach warsztatowych z autorytetami z tego zakresu: funkcjonariuszami Straży Miejskiej i Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji. Na miejscu dostępni byli też ratownicy medyczni.

W ramach atrakcji przygotowaliśmy strefę warsztatową „KLASA MARZEŃ”, w ramach której zadbaliśmy o interesujące aktywizacje dla wszystkich uczestników pikniku. Ułożyliśmy program imprezy w taki sposób, aby zainteresował nie tylko dzieci, ale również ich rodziców. Warsztaty i pogadanki były skierowane do całych rodzin, a nie tylko najmłodszych.

Celem pikniku było nie tylko zwiększenie świadomości marki, ale również wsparcie sprzedażowe.

Hasłem przewodnim imprezy, Bezpieczna wyprawka do szkoły, zwracaliśmy uwagę zarówno na zasady bezpiecznego zachowania, jak i niezbędnego i użytecznego wyposażenia ucznia.


Więcej realizacji

Park Linowy pod dachem CH-R Sukcesja

Event pro-sprzedażowy dla Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja

Naszym celem stało się zaprojektowanie mechanizmu pro-sprzedażowego, który wpisałby się w aktualną strategię marketingową naszego klienta i służył poprawieniu wyników sprzedaży, wzmocnieniu wizerunku marki i poszerzeniu grona odwiedzających.

Zadanie zrealizowaliśmy projektując wydarzenie nowatorskie i niespotykane, którego niecodzienny charakter służyłby zarówno przyciągnięciu uwagi potencjalnych klientów z wybranej grupy docelowej jak i zachęcaniu do wzięcia udziału w akcji pro-sale. W ten sposób w Sukcesji powstał pierwszy w Polsce park linowy pod dachem galerii. 

Wyniki:

Park Linowy w Sukcesji spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem i cieszył dużym zainteresowaniem zarówno wśród odwiedzających centrum, jak i internautów.

W ciągu niecałych trzech tygodni działania parku linowego skorzystało z niego 1000 klientów. Ze względu na powiązanie możliwości przejścia ze zrobieniem zakupów na określoną kwotę w sklepach na terenie Centrum Handlowego oznaczało to wymierny zysk dla naszego klienta.


Event Legendy PRL w Centrum Handlowym Galeria Łódzka

Galeria Łódzka, jedno z największych i najpopularniejszych centrów handlowych w Łodzi zwróciło się do nas z zadaniem stworzenia eventu służącego zwiększeniu sprzedaży i ugruntowania jego charakteru jako marki kładącej szczególny nacisk na wyjątkowe doświadczenia zakupowe swoich klientów

Zdecydowaliśmy się na rozwiązanie, które nie tylko nie zakłócałoby normalnego przebiegu zakupów, ale w naturalny sposób się w niego wpisywało. Ściśle współpracując z najemcami wystylizowaliśmy wybrane sklepy i butiki w ten sposób, by zaskoczyć i rozbawić odwiedzających. Wykorzystaliśmy do tego celu dobrze znane i budzące pozytywne skojarzenia elementy wyposażenia sklepowego z lat 70. i 80.

Przygotowaliśmy również utrzymane w konwencji konkursy i mini gry stanowiące dodatkowe zachęty zakupowe.


Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

ul. Mackiewicza 9,
31-214 Kraków 
tel: 518 258 851
mail: kontakt@lillahouse.com