Pokazy mody

Doświadczenie w złożonych produkcjach

Dowiedz się więcej

Pokazy mody

Bardzo atrakcyjne scenografie

Dowiedz się więcej

Pokazy mody

Kreatywne scenariusze pokazów

Dowiedz się więcej

Odpowiednia oprawa i wysoka jakość podnoszą reputację i wartość marki w oczach konsumentów.

Niezależnie od tego, czy pracujemy przy organizacji dużego festiwalu mody, prezentacji dla klientów centrum handlowego, butiku czy dla projektantów, zawsze skupiamy się na wrażeniu i emocjach jakie pokaz mody wywołuje u obserwatorów. Nie ma lepszego sposobu, by wydobyć prawdziwy potencjał kolekcji i wywołać długotrwałe pozytywne skojarzenie z marką. 

Produkując z nami pokaz mody klienci zyskują:

  • eleganckie scenografie
  • doświadczenie pokazów mody na światowym poziomie
  • dynamiczne choreografie
  • sprawną produkcję nawet bardzo złożonych pokazów

Pracujemy zarówno z dużymi domami mody, galeriami handlowymi oraz butikami i indywidualnymi projektantami. Na swoim koncie mamy zarówno kameralne realizacje, jak i produkcje składające się z setek sylwetek. Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować kompleksową obsługę pokazu mody oraz powiązane tematycznie wydarzenia towarzyszące

Dysponujemy bazą profesjonalnych modelek. Przygotowujemy oprawę dla kolekcji dowolnego rodzaju.

 

Realizowaliśmy pokazy mody dla:

Modna Bielizna
Gatta
Ptak Moda
Zień
W. Kruk
Monnari
Melle
Teresa Rosati
Wallis
Venezia
Tiffi
Vistula
Paprocki & Brzozowski
Tatuum
KappAhl
Molton
Urząd Miasta Sieradza
Inglot
+kanka
Diva
Elena Savo
Triumph
Diverse
United Colors of Benetton
Pretty Girl
Smyk
Kossmann
Galeria Łódzka
Wójcik
Manufaktura
ECE
Deni Cler
Cubus
Big Star
Aryton
New Yorker

Firma Jubilerska W. Śliwiński

"Niezaprzeczalnym atutem agencji Lilla House jest profesjonalna, wyselekcjonowana grupa modelek i modeli oraz kompleksowa realizacja całości przedsięwzięcia pod kątem artystycznym.

Wszystkie te elementy były przygotowane i zrealizowane za każdym razem na najwyższym poziomie, a rzetelne i odpowiedzialne podejście do realizacji każdego pokazu, świadczą o dużej trosce o klienta i decydują o naszej stałej współpracy z Agencją Lilla House."

Ferax sp. z o.o.

"Pomysły scenariusza, realizacja przedsięwzięcia pod kątem technicznym i artystycznym dla naszej Firmy, zostały przygotowane i zrealizowane za każdym razem na najwyższym poziomie a indywidualne, kreatywne i rzetelne podejście do realizacji każdego pokazy świadczą o dużej trosce o klienta i stanowią mocną stronę Agencji Lilla House.

Warto podkreślić, że nasze pokazy realizowane są kilka razy w roku, a każdy z nich cechuje precyzja wykonania, nowatorstwo i element, który zaskakuje naszych wymagających kontrahentów. To stawia Agencję Lilla House w gronie najlepszych w branży."

So Chic

"Lilla House wyróżnia się elastycznym i otwartym podejściem do Klienta, pomysłowością, starannością i dbałością o szczegóły. Pokaz został zrealizowany na najwyższym poziomie, z wykorzystanie różnych efektów technicznych, jak i wizualnych.

Firma Lilla House jest godnym zaufania partnerem oferującym profesjonalne usługi i realizującym zlecenia w sposób rzetelny i fachowy."

Apsys Management sp. z o.o.

Lilla House zapewnia wysoko wykwalifikowaną kadrę, terminowość realizacji zleceń, optymalne dostosowanie do potrzeb klienta i bardzo dobrą jakość usług, co gwarantuje współpracę na wysokim poziomie.

Z zaangażowaniem, profesjonalnie realizuje swoje zadania, jest kompetentnym i godnym zaufania partnerem w biznesie."

Urząd Miasta Sieradz

"Lilla House to solidna i profesjonalna agencja, która wywiązała się z zawartej umowy. Prowadziła wszystkie działania z dużym zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Sama wychodziła z nowymi inicjatywami i pomysłami. Od początku współpracy podjęła dynamiczne działania. Na pochwałę zasługuje również koordynacja działań całego procesu.

Wszelkie powierzone zadania wykonywała z największą starannością i zgodnie z przyjętymi założeniami. Działania przyniosły wiele pozytywnych skutków promocyjnych i wizerunkowych."

Zrób z nami pokaz mody

zadzwoń

Porozmawiamy o najbliższym pokazie dla Twojej firmy i umówimy się na spotkanie, na którym przedstawimy swoją ofertę


napisz

Wyślij do nas brief dotyczący pokazu mody dla Twojej firmy i otrzymaj od nas indywidualną ofertę wraz z wyceną

wypełnij formularz

*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

ul. Mackiewicza 9,
31-214 Kraków 
tel: 570 520 700
mail: krakow@lillahouse.com