Specjalizujemy się w organizacji konkursów i loterii konsumenckich oraz wdrażaniem programów lojalnościowych integrujących najskuteczniejsze kanały komunikacji
on- i offline.

Organizacja loterii i konkursów konsumenckich jest jednym z najskuteczniejszych rozwiązań służących promocji oferty marki, w szczególności w przypadku otwarcia nowego rynku, wprowadzania produktu czy rebrandingu. 

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie służyć wsparciem i pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów marketingowych niezależnie od tego, czy planujesz kampanię promocyjną na szeroką skalę, czy chcesz przeprowadzić konkurs dla swoich followersów na Facebooku czy Instagramie. 

Letnie  konkursy Lilla House w liczbach


0

dni konkursowych

0

uczestników konkursów

0

rozdanych nagród
Co możemy zrobić dla Twojej marki

Organizacja konkursów
Szybkie wsparcie sprzedaży

Konkursy z nagrodami stanowią bardzo silną zachętę do wejścia w interakcję z marką ponieważ wymuszają na uczestniku podejmowania zadań wykraczających poza sam zakup. Ze względu na bardzo szeroki wachlarz dostępnych narzędzi i platform pozwala na aktywację zarówno w Internecie jak i offline. 

W procesie pozyskiwania nowych klientów znakomicie sprawdzają się nawet proste konkursy prowadzone za pośrednictwem Social Media. Większe projekty wymagać mogą stworzenia już bardziej złożonej infrastruktury - czy to w internecie czy w świecie rzeczywistym.
Organizacja loterii
Skuteczna promocja marki i jej oferty

Loterie, w przeciwieństwie do konkursów, nie wymagają większego zaangażowania ze strony odbiorców (najczęściej wystarczy dokonanie zakupu i zgłoszenie), dlatego też znakomicie sprawdzają się w dotarciu do dużego grona odbiorców. 

Ze względu na fakt, że ich organizacja regulowana jest prawnie wymaga nieco więcej wysiłku w fazie planowania. Jest zatem najczęściej wykorzystywana jako element większych kampanii promocyjnych, na które mogą składać się realizacje eventowe oraz kampanie reklamowe w Internecie i mediach tradycyjnych.Nasze wybrane realizacje

Zrób z nami loterię lub konkurs

telefon

Porozmawiamy o Twoim najbliższym projekcie i umówimy się na spotkanie, na którym przedstawimy swoją ofertę


mail

Zawrzyj w wiadomości kluczowe informacje, a my przygotujemy indywidualną wycenę zgodną z Twoimi oczekiwaniami

formularz kontaktowy

*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

ul. Mackiewicza 9,
31-214 Kraków 
tel: 570 520 700 lub 669 252 323
mail: krakow@lillahouse.com