Konkursy i Loterie konsumenckie

Organizacja loterii i konkursów konsumenckich jest jednym z najskuteczniejszych rozwiązań służących promocji oferty marki, w szczególności w przypadku otwarcia nowego rynku, wprowadzania produktu czy rebrandingu.

W Lilla House specjalizujemy się zarówno w produkcji projektów integrujących najskuteczniejsze kanały komunikacji on- i offline, jak i realizacjach w social media. 

Dlatego niezależnie od tego, czy planujesz kampanię promocyjną na szeroką skalę, czy chcesz przeprowadzić konkurs dla swoich followersów na Facebooku czy Instagramie jesteśmy w stanie służyć wsparciem i pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów marketingowych.
Dlaczego warto organizacować loterie i konkursy konsumenckie?

zwiększasz sprzedaż - konkursy i loterie      angażujesz osbiorców - konkursy i loterie      zwiększasz sprzedaż - konkursy i loterie

Zwiększasz zasięg

Nic tak nie przyciąga zainteresowania odbiorców jak dobrze zaprojektowane loterie i konkursy. Atrakcyjne nagrody, ciekawa mechanika i dobrze dobrane kanały komunikacji w środowisku on- i offline pozwalają dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców w wybranych grupach docelowych.

 

Angażujesz odbiorców

Oferowanie możliwości uczestnictwa w organizowanym przez markę konkursie lub loterii sprawia, że odbiorcy chętniej wchodzą z nią w interakcje i aktywnie szukają z nią kontaktu. W ten sposób nie tylko lepiej poznają ofertę marki, ale też budują z nią relację na przyszłość.

 

Poprawiasz sprzedaż

Konkursy i loterie stanowią dodatkowy, bardzo silny bodziec zachęcający do podjęcia decyzji zakupowej. Dzięki przemyślanym strategiom pozwala przy tym zbudować z odbiorcą więź, która przyniesie korzyści również w dłuższej perspektywie.

         
         
   

Zamów bezpłatną wycenę

   


 
Co możemy zrobić dla Twojej marki

Organizacja konkursów
Szybkie wsparcie sprzedaży

Konkursy z nagrodami stanowią bardzo silną zachętę do wejścia w interakcję z marką ponieważ wymuszają na uczestniku podejmowania zadań wykraczających poza sam zakup. Ze względu na bardzo szeroki wachlarz dostępnych narzędzi i platform pozwala na aktywację zarówno w Internecie jak i offline. Ponieważ nie są przy tym objęte szczegółowymi regulacjami ze strony ustawodawcy ich przygotowanie i przeprowadzenie nie musi być długim procesem i można je wdrożyć niemal z dnia na dzień.

W procesie pozyskiwania nowych klientów znakomicie sprawdzają się nawet proste konkursy prowadzone za pośrednictwem Social Media. Większe projekty wymagać mogą stworzenia już bardziej złożonej infrastruktury - czy to w internecie czy w świecie rzeczywistym.
Organizacja loterii
Skuteczna promocja marki i jej oferty

Loterie, w przeciwieństwie do konkursów, nie wymagają większego zaangażowania ze strony odbiorców (najczęściej wystarczy dokonanie zakupu i zgłoszenie), dlatego też znakomicie sprawdzają się w dotarciu do dużego grona odbiorców. Z tego względu obok bezpośredniego zwiększenia sprzedaży stanowią skuteczne narzędzie służące promocji marki i jej oferty.

Ze względu na fakt, że ich organizacja regulowana jest prawnie wymaga nieco więcej wysiłku w fazie planowania. Jest zatem najczęściej wykorzystywana jako element większych kampanii promocyjnych, na które mogą składać się realizacje eventowe oraz kampanie reklamowe w Internecie i mediach tradycyjnych.
Nasze kompetencje

obsługa konkursów i loterii  

pełna obsługa formalna

Zajmiemy się tworzeniem regulaminów, uzyskaniem niezbędnych zezwoleń oraz zapewnimy wsparcie prawne w całym procesie organizacji.

   platformy konkursowe i loteryjne  

platformy konkursowe i loteryjne

Przygotujemy niezbędną infrastrukturę - dedykowaną stronę internetową czy strefę offline - oraz zajmiemy się komunikacją z uczestnikami.

             
 mechanika konkursów i loterii  

projektowanie wydarzenia

Opracujemy plan i mechanikę konkursów i loterii, przygotujemy strategię komunikacji, oraz przygotujemy materiały graficzne i promocyjne.

   nadzór nad przebiegiem konkursów i loterii  

nadzór nad przebiegiem 

Zadbamy o sprawny i niezakłócony przebieg konkursu lub loterii dbając o przestrzeganie regulaminu i monitorując zgłoszenia i rezultaty.

             
 promocja konkursów i loterii  

promocja i reklama

Zajmiemy się dotarciem do potencjalnych uczestników konkursu i skutecznie wypromujemy wydarzenie w Internecie oraz offline.

   rozstrzygnięcia i wysyłka nagród  

rozstrzygnięcia i wysyłka nagród 

Dopilnujemy terminowego i nie budzącego wątpliwości wyłonienia zwycięzców. Zajmiemy się również komunikacją ze zwycięzcami i sprawną wysyłką nagród.

             

Skontaktuj się z nami
Nasze wybrane realizacje

Zrób z nami loterię lub konkurs

telefon

Porozmawiamy o Twoim najbliższym projekcie i umówimy się na spotkanie, na którym przedstawimy swoją ofertę


mail

Zawrzyj w wiadomości kluczowe informacje, a my przygotujemy indywidualną wycenę zgodną z Twoimi oczekiwaniami

formularz kontaktowy

*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

ul. Mackiewicza 9,
31-214 Kraków 
tel: 570 520 700
mail: krakow@lillahouse.com