Pikniki firmowe


aktywizacja

Angażujące
aktywizacje

rozrywka

Bogaty program
rozrywkowy

relacje

Budowa trwałych
relacji

 

Zajmujemy się produkcją eventów firmowych w plenerze nakierowanych głównie na zaspokajanie wewnętrznych potrzeb organizacji - motywowanie i integracje zespołów oraz budowanie relacji pracowników z marką.

 

 

Korzystamy ze skutecznych i sprawdzonych mechanizmów eventowych dopasowanych do grup docelowych i specyfiki branży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu stworzyliśmy bogatą bazę niebanalnych lokalizacji, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających grup. Prowadzimy realizacje w całej Polsce.

 

Przygotowując event w plenerze proponujemy dedykowane rozwiązania, które odpowiadać będą potrzebom i oczekiwaniom uczestników. Specjalizujemy się zarówno z tworzeniu złożonych wydarzeń festiwalowych, jak i kameralnych produkcji dla starannie wyselekcjonowanych uczestników.

 

Wychodzimy z założenia, że każdy event musi zapadać w pamięć. By to osiągnąć, musi w uczestnikach wywołać wrażenie wyjątkowości i niezwykłości. Dostarczyć doświadczenia służące zarówno pobudzeniu pozytywnych emocji jak i zdobyciu zaufania, co skutkować będzie zawarciem wartościowej i głębokiej relacji. 

Nasze eventy to zarówno interesujące i kreatywne scenariusze, ale również wysoka estetyka i nacisk położony na aktywne włączanie uczestników w przebieg wydarzeń. Wierzymy, że w ten sposób udaje nam się zrealizować wszystkie zakładane cele produkcji budując niezapomniane doświadczenia, które na długo pozostają w pamięci.

 

Wawel S.A.

"Wysoko cenimy szybkość działania, sprawną komunikację oraz podejmowanie wyzwań z pożądanym przez nas skutkiem. Lilla House odpowiedzialne jest m.in. za obsługę projektu o nazwie “Wawel Truck” dodatkowo organizuje pikniki firmowe, eventy oraz stoiska reklamowe.

We współpracy z agencją cenimy sobie wysoką efektywność działań, dlatego z pełnym przekonaniem polecamy usługi Agencji Eventowej Lilla House firmom, którym zależy na budowaniu silnej pozycji rynkowej i rekomendujemy ją jako producenta i realizatora akcji promocyjnych."

Zrób z nami swój piknik firmowy

zadzwoń

Porozmawiamy o Twoim najbliższym evencie firmowym i umówimy się na spotkanie, na którym przedstawimy nasze skuteczne propozycje eventowe


napisz

Wyślij do nas brief z informacją o planowanym wydarzeniu firmowym w plenerze, a my przedstawimy swoje propozycje spełniające Twoje oczekiwania

formularz kontaktowy

*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

ul. Mackiewicza 9,
31-214 Kraków 
tel: 570 520 700
mail: krakow@lillahouse.com