Imprezy plenerowe

Organizacja imprez masowych

zrób z nami event

Imprezy plenerowe

Organizacja koncertów

zrób z nami event

Imprezy plenerowe

Duże doświadczenie rynkowe

zrób z nami event

Dzięki produkcji złożonych eventów według wielowątkowych scenariuszy tworzymy dogodne warunki do prowadzenia wartościowego dialogu z odbiorcami i budowania pozytywnych doświadczeń marki. Stosując sprawdzone rozwiązania rynkowe uzyskujemy przy tym wysoką skuteczność w osiąganiu planowanych celów i optymalizujemy koszty produkcji.

Zajmujemy się zarówno realizacją eventów firmowych jak i marketingowych. Organizujemy koncerty i imprezy masowe przejmując na siebie pełnię obowiązków wynikających zarówno z nadzoru technicznego jak i kreatywnego.

Pikniki firmowe
wyjątkowe eventy firmowe w plenerze
Pikniki firmowe
Koncerty i imprezy masowe
skuteczny marketing podczas wyjątkowych wydarzeń
Koncerty i imprezy masowe

Realizowaliśmy eventy plenerowe dla:

Wawel
Trefl
Focus Mall
FoodCare
Stone Master
Vis a Vis
Galeria Łódzka
Sukcesja
Manufaktura
ECE
Imperial Tobacco

Wawel S.A.

"Wysoko cenimy szybkość działania, sprawną komunikację oraz podejmowanie wyzwań z pożądanym przez nas skutkiem. Lilla House odpowiedzialne jest m.in. za obsługę projektu o nazwie “Wawel Truck” dodatkowo organizuje pikniki firmowe, eventy oraz stoiska reklamowe.

We współpracy z agencją cenimy sobie wysoką efektywność działań, dlatego z pełnym przekonaniem polecamy usługi Agencji Eventowej Lilla House firmom, którym zależy na budowaniu silnej pozycji rynkowej i rekomendujemy ją jako producenta i realizatora akcji promocyjnych."

Imperial Tobacco Polska S.A.

"Agencję tworzy zespół kreatywnych ludzi, którzy w sposób profesjonalny realizują powierzone im projekty. Ogromnym atutem Lilla House Event Studio jest zaangażowany, sprawdzony i bardzo dynamiczny team.

Wysoka jakość świadczonych usług przez Lilla House spowodowała, że powierzyliśmy firmie realizację naszych kluczowych akcji promocyjnych."

Urząd Miasta Krakowa

"[Lilla House sp. z o.o.] profesjonalnie i kompetentnie zrealizował przedmiot umowy. W trakcie współpracy na bieżąco reagował na wszelkie uwagi i sugestie, co przyczyniło się do powodzenia akcji i przeprowadzenia jej terminowo oraz zgodnie z wytycznymi umowy."

Apsys Management sp. z o.o.

Lilla House zapewnia wysoko wykwalifikowaną kadrę, terminowość realizacji zleceń, optymalne dostosowanie do potrzeb klienta i bardzo dobrą jakość usług, co gwarantuje współpracę na wysokim poziomie.

Z zaangażowaniem, profesjonalnie realizuje swoje zadania, jest kompetentnym i godnym zaufania partnerem w biznesie."

Urząd Miasta Sieradz

"Lilla House to solidna i profesjonalna agencja, która wywiązała się z zawartej umowy. Prowadziła wszystkie działania z dużym zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Sama wychodziła z nowymi inicjatywami i pomysłami. Od początku współpracy podjęła dynamiczne działania. Na pochwałę zasługuje również koordynacja działań całego procesu.

Wszelkie powierzone zadania wykonywała z największą starannością i zgodnie z przyjętymi założeniami. Działania przyniosły wiele pozytywnych skutków promocyjnych i wizerunkowych."

Zrób z nami swój event

zadzwoń

Porozmawiamy o Twoim najbliższym evencie firmowym i umówimy się na spotkanie, na którym przedstawimy nasze skuteczne propozycje eventowe


napisz

Wyślij do nas brief z informacją o planowanym wydarzeniu firmowym w plenerze, a my przedstawimy swoje propozycje spełniające Twoje oczekiwania

wypełnij formularz

*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

ul. Mackiewicza 9,
31-214 Kraków 
tel: 570 520 700
mail: krakow@lillahouse.com