Imprezy integracyjne


angażujące scenariusze

Angażujące
scenariusze

unikatowe doświadczenia

Unikatowe
doświadczenia

trwałe relacje

Trwałe
relacje

 

Budowanie zaangażowanych i zmotywowanych zespołów jest kluczowe dla tworzenia stabilnej i silnej pozycji rynkowej każdej firmy.

Dzięki właściwej kulturze organizacyjnej wspierającej budowanie wartościowych relacji oraz wzmacniającej poczucie przynależności i sprawczości pracowników udaje się kształtować i utrzymywać zgrane zespoły.

Skutecznym narzędziem wspierającym tworzenie odpowiedniej kultury w organizacji są eventy integracyjne.

Imprezy firmowe coraz częściej wykorzystywane są w ramach strategii zatrzymania w firmach kluczowych pracowników i stają się elementem systemu gratyfikacji członków organizacji. 

By ten cel osiągnąć koncentrować się muszą na budowaniu emocjonalnych więzi nie tylko wewnątrz zespołu, ale i z samą marką, jej wartościami i kulturą organizacyjną. 

W tym celu najlepiej wykorzystywać aktywizacje oparte na doświadczeniach. I tym przekonaniem kierujemy się organizując imprezy integracyjne dla naszych klientów.

"Pracownicy Agencji Lilla House odznaczają się zaangażowaniem, rzetelnością, terminowością, ale także kreatywnością i elastycznością.

Agencja profesjonalnie realizuje swoje zadania, jest godnym zaufania partnerem w biznesie, dzięki czemu z przyjemnością możemy polecić firmę Lilla House do realizacji eventów - zarówno kameralnych jak i na masową skalę"

Zrób z nami swoją imprezę integracyjną

zadzwoń

Porozmawiamy o Twojej najbliższej imprezie integracyjnej i umówimy się na spotkanie, na którym przedstawimy nasze skuteczne propozycje eventowe


napisz

Wyślij do nas brief z informacją o planowanej imprezie integracyjnej, a my przedstawimy swoje propozycje spełniające Twoje oczekiwania

formularz kontaktowy

*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

ul. Mackiewicza 9,
31-214 Kraków 
tel: 570 520 700
mail: krakow@lillahouse.com