Oferta organizacji eventów okolicznościowych

Zajmujemy się organizacją eventów świątecznych i okolicznościowych - kolacji i bankietów, jubileuszów oraz bardziej złożonych wydarzeń służących podsumowaniu rocznych wyników organizacji oraz wzmacniających więzi między pracownikami i marką. 

Korzystamy ze skutecznych i sprawdzonych rozwiązań dopasowanych do grup docelowych i specyfiki branży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu stworzyliśmy bogatą bazę niebanalnych lokalizacji, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających grup. Prowadzimy realizacje w całej Polsce.

Przygotowując firmowe wigilie proponujemy dedykowane rozwiązania, które podkreślą uroczysty charakter wydarzenia. Specjalizujemy się zarówno z realizacji kameralnych spotkań bożonarodzeniowych dla kadry manadżerskiej, jak i imprez dla szerszego grona uczestników.

By zagwarantować wrażenie wyjątkowości i podkreślić uroczysty charakter wydarzenia dysponujemy sprawdzoną bazą niebanalnych lokalizacji i rozwiązań aranżacyjnych. Zapewniamy kompleksową organizację, od dedykowanego scenariusza, poprzez catering po konferansjerkę i oprawę artystyczną. 

Nasze eventy świąteczne to nie tylko interesujące i kreatywne scenariusze, ale również wysoka estetyka i nacisk położony na aktywne włączanie uczestników w przebieg wydarzeń. Wierzymy, że w ten sposób udaje nam się zrealizować wszystkie zakładane cele produkcji budując niezapomniane doświadczenia, które na długo pozostają w pamięci.

Wawel S.A.

"Chcemy wyrazić swoje wysokie zadowolenie z obsługi i świadczonych przez agencje usług. Lilla House dostarcza bardzo atrakcyjny i zgrany zespół Ambasadorów marki Wawel oraz obsługuje strefy promocyjne na terenie całego kraju.

Wysoko cenimy szybkość działania, sprawną komunikację oraz podejmowanie wyzwań z pożądanym przez nas skutkiem. Lilla House odpowiedzialne jest m.in. za obsługę projektu o nazwie “Wawel Truck” dodatkowo organizuje pikniki firmowe, eventy oraz stoiska reklamowe."

Zrób z nami swój event świąteczny

zadzwoń

Porozmawiamy o Twoim najbliższym świątecznym spotkaniu firmowym i umówimy się na spotkanie, na którym przedstawimy nasze propozycje eventowe


napisz

Wyślij do nas brief z informacją o planowanym świątecznym wydarzeniu firmowym, a my przedstawimy swoje propozycje spełniające Twoje oczekiwania

formularz kontaktowy

*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

ul. Mackiewicza 9,
31-214 Kraków 
tel: 570 520 700
mail: krakow@lillahouse.com