Imprezy integracyjne

Skuteczne motywowanie pracowników

zrób z nami event Pobierz ofertę organizacji imprez integracyjnych

Imprezy integracyjne

Budowanie zgranych zespołów

zrób z nami event Pobierz ofertę organizacji imprez integracyjnych

Imprezy integracyjne

Wzmacnianie wartościowych relacji między pracownikami i marką

zrób z nami event Pobierz ofertę organizacji imprez integracyjnych

Imprezy integracyjne

Angażujące scenariusze eventów

zrób z nami event Pobierz ofertę organizacji imprez integracyjnych

Imprezy integracyjne

Atrakcyjne pomysły eventowe

zrób z nami event Pobierz ofertę organizacji imprez integracyjnych

Realizujemy imprezy integracyjne wspierające firmy w budowaniu skutecznych i zaangażowanych zespołów. W naszych produkcjach wykorzystujemy najskuteczniejsze mechanizmy służące integracji zespołu i teambuildingu. Szczególny nacisk kładziemy na wysoką skuteczność w realizacji kluczowych celów każdego z eventów: budowanie więzi z marką i zwiększanie lojalności i motywacji pracowników.

Specjalizujemy się w produkcjach służących aktywnej integracji zespołów. Nasze procesy gwarantują wnikliwe zapoznanie się z charakterem i potrzebami grupy, do której kierowany jest event. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaprojektować aktywizacje służące realizacji celów organizatora i trafiające w upodobania odbiorców.

W naszym portfolio znajdują się produkcje zarówno dla klientów korporacyjnych jak i instytucji publicznych. Stała współpraca ze sprawdzonymi kontrahentami, w szczególności w Warszawie, Krakowie i Łodzi, gwarantuje wysoki poziom realizacji. Realizujemy również wyjazdy integracyjne.

pobierz ofertę agencji hostess Lilla House

Wawel
Melle
Mewa Textile
Merck
Imperial Tobacco


Oferta imprez integracyjnych
budowa zmotywowanych zespołów
imprezy integracyjne
Oferta eventów świątecznych
wyjątkowe spotkania firmowe
Imprezy świąteczne

Współpracę z nami rekomendują między innymi

Melle

"Firma Lilla House z Łodzi była odpowiedzialna za organizację Konferencji Liderów Biznesu.

Ekipa była obecna przez cały czas trwania wydarzenia sprawując właściwy nadzór techniczny i merytoryczny. Całość została zrealizowana z dbałością o najmniejszy szczegół.

Pracę z Lilla House oceniamy bardzo dobrze. Zarówno przygotowanie merytoryczne jak i bardzo indywidualne podejście do potrzeb klienta sprawiło, że możemy polecić Lilla House od realizacji podobnych zadań innym firmom na rynku."

Wawel S.A.

"Chcemy wyrazić swoje wysokie zadowolenie z obsługi i świadczonych przez agencje usług. Lilla House dostarcza bardzo atrakcyjny i zgrany zespół Ambasadorów marki Wawel oraz obsługuje strefy promocyjne na terenie całego kraju.

Wysoko cenimy szybkość działania, sprawną komunikację oraz podejmowanie wyzwań z pożądanym przez nas skutkiem. Lilla House odpowiedzialne jest m.in. za obsługę projektu o nazwie “Wawel Truck” dodatkowo organizuje pikniki firmowe, eventy oraz stoiska reklamowe."

Merck

"Pracownicy Agencji Lilla House odznaczają się zaangażowaniem, rzetelnością, terminowością, ale także kreatywnością i elastycznością.

Agencja profesjonalnie realizuje swoje zadania, jest godnym zaufania partnerem w biznesie, dzięki czemu z przyjemnością możemy polecić firmę Lilla House do realizacji eventów - zarówno kameralnych jak i na masową skalę"

Zrób z nami imprezę integracyjną

zadzwoń

Porozmawiamy o Twoim najbliższym evencie integracyjnym i umówimy się na spotkanie, na którym przedstawimy nasze skuteczne propozycje eventowe


napisz

Wyślij do nas brief z informacją o planowanej imprezie integracyjnej dla Twojej firmy, a my przedstawimy swoje spełniające Twoje oczekiwania propozycje

formularz kontaktowy

*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

ul. Mackiewicza 9,
31-214 Kraków 
tel: 570 520 700
mail: krakow@lillahouse.com