Imprezy Integracyjne

 

kreatywne realizacje    kreatywne realizacje            angażujące scenariusze    angażujące scenariusze            skuteczny teambuilding    skuteczny teambuilding
                

czytaj dalej

pobierz ofertę imprez integracyjnych

zamów wycenę

 

Imprezy integracyjne

Realizujemy imprezy integracyjne wspierające firmy w budowaniu skutecznych i zaangażowanych zespołów. W naszych produkcjach wykorzystujemy najskuteczniejsze mechanizmy służące integracji zespołu i teambuildingu. Szczególny nacisk kładziemy na wysoką skuteczność w realizacji kluczowych celów każdego z eventów: budowanie więzi z marką i zwiększanie lojalności i motywacji pracowników.

Specjalizujemy się w produkcjach służących aktywnej integracji zespołów. Nasze procesy gwarantują wnikliwe zapoznanie się z charakterem i potrzebami grupy, do której kierowany jest event. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaprojektować aktywizacje służące realizacji celów organizatora i trafiające w upodobania odbiorców.

Produkując eventy dbamy o dostarczenie uczestnikom pozytywnego doświadczenia marki. Temu celowi służą projektowane przez nas scenariusze, scenografie oraz angażujące uczestników aktywności. Wszystkie nasze realizacje cechuje ten sam wysoki poziom realizacji.

 

Team building

Budowanie zaangażowanych i zmotywowanych zespołów jest kluczowe dla tworzenia stabilnej i silnej pozycji rynkowej każdej firmy.

Dzięki właściwej kulturze organizacyjnej wspierającej budowanie wartościowych relacji oraz wzmacniającej poczucie przynależności i sprawczości pracowników udaje się kształtować i utrzymywać zgrane zespoły. Skutecznym narzędziem wspierającym tworzenie odpowiedniej kultury w organizacji są eventy integracyjne.


Pobierz ofertę organizacji imprez integracyjnych

Imprezy firmowe coraz częściej wykorzystywane są w ramach strategii zatrzymania w firmach kluczowych pracowników i stają się elementem systemu gratyfikacji członków organizacji. By ten cel osiągnąć koncentrować się muszą na budowaniu emocjonalnych więzi nie tylko wewnątrz zespołu, ale i z samą marką, jej wartościami i kulturą organizacyjną. W tym celu najlepiej wykorzystywać aktywizacje oparte na doświadczeniach. I tym przekonaniem kierujemy się organizując imprezy integracyjne dla naszych klientów.

 

 

Zaangażowane eventy firmowe

Budujemy zmotywowane zespoły pokazując pracownikom jak ważne i wartościowe rzeczy robią ich firmy podejmując działania i angażując się w aktywności odpowiedzialne społecznie.

Realizujemy również eventy ekologiczne pod znakiem zero waste

 

Pobierz ofertę zaangażowanych eventów integracyjnych

 

Przygotowanie programu eventu integracyjnego opartego na odpowiedzialności społecznej i środowiskowej daje możliwość szczególnego podkreślenia wartości, jakimi kieruje się marka, oraz jest sposobem na autentyczne ich zrozumienie i przyswojenie przez uczestników, a w konsekwencji uznanie za własne. To rodzi poczucie wspólnoty, którą niezwykle ciężko wytworzyć na płaszczyźnie relacji czysto biznesowych.

 

Eventy okolicznościowe

Zajmujemy się organizacją eventów okolicznościowych i świątecznych - kolacji i bankietów, jubileuszów oraz bardziej złożonych wydarzeń służących podsumowaniu rocznych wyników organizacji oraz wzmacniających więzi między pracownikami i marką. 

Korzystamy ze skutecznych i sprawdzonych rozwiązań dopasowanych do grup docelowych i specyfiki branży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu stworzyliśmy bogatą bazę niebanalnych lokalizacji, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających grup. Prowadzimy realizacje w całej Polsce.

 

Pobierz ofertę organizacji eventów integracyjnych

 

By zagwarantować wrażenie wyjątkowości i podkreślić uroczysty charakter wydarzenia dysponujemy sprawdzoną bazą niebanalnych lokalizacji i rozwiązań aranżacyjnych. Zapewniamy kompleksową organizację, od dedykowanego scenariusza, poprzez catering po konferansjerkę i oprawę artystyczną.

 

 

NASZE WARTOŚCI WYRÓŻNIAJĄCE

 • Wysoka efektywność działań - zrealizujesz planowane cele bez przekraczania zakładanego budżetu
 • Sprawdzeni podwykonawcy - będziesz spokojny o przebieg wydarzenia
 • Zgrany zespół realizacyjny - przeprowadzisz integrację zgodną ze swoimi oczekiwaniami

 Imprezy integracyjne i teambuilding prowadziliśmy dla:

Wawel
Melle
Mewa Textile
Merck
Imperial Tobacco

Melle

"Firma Lilla House z Łodzi była odpowiedzialna za organizację Konferencji Liderów Biznesu.

Ekipa była obecna przez cały czas trwania wydarzenia sprawując właściwy nadzór techniczny i merytoryczny. Całość została zrealizowana z dbałością o najmniejszy szczegół.

Pracę z Lilla House oceniamy bardzo dobrze. Zarówno przygotowanie merytoryczne jak i bardzo indywidualne podejście do potrzeb klienta sprawiło, że możemy polecić Lilla House od realizacji podobnych zadań innym firmom na rynku."

Wawel S.A.

"Chcemy wyrazić swoje wysokie zadowolenie z obsługi i świadczonych przez agencje usług. Lilla House dostarcza bardzo atrakcyjny i zgrany zespół Ambasadorów marki Wawel oraz obsługuje strefy promocyjne na terenie całego kraju.

Wysoko cenimy szybkość działania, sprawną komunikację oraz podejmowanie wyzwań z pożądanym przez nas skutkiem. Lilla House odpowiedzialne jest m.in. za obsługę projektu o nazwie “Wawel Truck” dodatkowo organizuje pikniki firmowe, eventy oraz stoiska reklamowe."

Merck

"Pracownicy Agencji Lilla House odznaczają się zaangażowaniem, rzetelnością, terminowością, ale także kreatywnością i elastycznością.

Agencja profesjonalnie realizuje swoje zadania, jest godnym zaufania partnerem w biznesie, dzięki czemu z przyjemnością możemy polecić firmę Lilla House do realizacji eventów - zarówno kameralnych jak i na masową skalę"

Zamów wycenę swojej imprezy integracyjnej

zadzwoń

Porozmawiamy o Twoim najbliższym evencie integracyjnym i umówimy się na spotkanie, na którym przedstawimy nasze skuteczne propozycje eventowe


napisz

Wyślij do nas brief z informacją o planowanej imprezie integracyjnej dla Twojej firmy, a my przedstawimy swoje spełniające Twoje oczekiwania propozycje

wypełnij formularz

*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Agencja Eventowa Lilla House poszukuje kreatywnego i doświadczonego Event Managera do pracy przy eventach promocyjnych w oddziale eventowym w Krakowie.

Jesteśmy agencją wspierającą klientów biznesowych w zakresie komunikacji marketingowej, a naszą specjalizacją jest produkcja eventów pro-sprzedażowych. Realizujemy wielowątkowe i złożone akcje promocyjne i konkursy. Propozycja wartości naszej marki to skuteczność. Nasze eventy przynoszą efekty a nasze zespoły realizują planowane cele biznesowe.

Osoba zatrudniona na stanowisku Event Managera odpowiedzialna będzie za kompleksowe zarządzanie akcjami promocyjnymi dla naszych klientów. Przygotowanie oferty w oparciu o brief, produkcję eventu, analizę efektów i rekomendacje kolejnych produkcji dla klienta.

Jeżeli jesteś osobą kreatywną, doświadczoną w produkcji eventów, lubisz zarządzać projektem, interesuje Cię marketing i sposoby jakimi można wspierać rozwój firm przy wykorzystaniu eventu, czekamy na Twoje zgłoszenie i spotkanie.

Jesteśmy firmą, która stawia na budowanie kapitału marki. Tworzymy biznes na lata. Interesuje nas współpraca z osobami, które są nastawione na rozwój, mają ambicje zarządzać własnym zespołem eventowym, chcą decydować o kierunku rozwoju Lilla House. 

Oczekujemy:

 1. Zaangażowania w rozwój naszej marki
 2. Kreatywności
 3. Doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów eventowych
 4. Doświadczenia w komunikacji marketingowej
 5. Doświadczenia we współpracy z klientami biznesowymi
 6. Bardzo dobrej znajomości pakietu ms office
 7. Bardzo dobrej organizacji pracy
 8. Prawa jazdy kat b
 9. Znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

 1. Umowę o pracę
 2. System premiowy
 3. Swobodę w organizowaniu pracy
 4. Realny wpływ na kierunki rozwoju marki
 5. Pakiet ubezpieczenia zdrowotnego
 6. Kartę Multisport
 7. Narzędzia do pracy biurowej: telefon komórkowy, komputer
 8. Kreatywną i dynamiczna pracę
 9. Szkolenia i rozwój zawodowy

Zależy nam na budowaniu silnego zespołu eventowego i dostarczaniu wartości dla klientów na długie lata. Dlatego szukamy kandydata, który dobrze czuje się w eventach i który jest gotowy zbudować trwałą relację z naszą marką.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie cv i listu motywacyjnego na adres praca@lillahouse.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

ul. Mackiewicza 9,
31-214 Kraków 
tel: 570 520 700 lub 669 252 323
mail: krakow@lillahouse.com