Imprezy Integracyjne

 

kreatywne realizacje    kreatywne realizacje            angażujące scenariusze    angażujące scenariusze            skuteczny teambuilding    skuteczny teambuilding
                

czytaj dalej

pobierz ofertę imprez integracyjnych

zamów wycenę

 

Imprezy integracyjne

Realizujemy imprezy integracyjne wspierające firmy w budowaniu skutecznych i zaangażowanych zespołów. W naszych produkcjach wykorzystujemy najskuteczniejsze mechanizmy służące integracji zespołu i teambuildingu. Szczególny nacisk kładziemy na wysoką skuteczność w realizacji kluczowych celów każdego z eventów: budowanie więzi z marką i zwiększanie lojalności i motywacji pracowników.

Specjalizujemy się w produkcjach służących aktywnej integracji zespołów. Nasze procesy gwarantują wnikliwe zapoznanie się z charakterem i potrzebami grupy, do której kierowany jest event. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaprojektować aktywizacje służące realizacji celów organizatora i trafiające w upodobania odbiorców.

Produkując eventy dbamy o dostarczenie uczestnikom pozytywnego doświadczenia marki. Temu celowi służą projektowane przez nas scenariusze, scenografie oraz angażujące uczestników aktywności. Wszystkie nasze realizacje cechuje ten sam wysoki poziom realizacji.

 

Team building

Budowanie zaangażowanych i zmotywowanych zespołów jest kluczowe dla tworzenia stabilnej i silnej pozycji rynkowej każdej firmy.

Dzięki właściwej kulturze organizacyjnej wspierającej budowanie wartościowych relacji oraz wzmacniającej poczucie przynależności i sprawczości pracowników udaje się kształtować i utrzymywać zgrane zespoły. Skutecznym narzędziem wspierającym tworzenie odpowiedniej kultury w organizacji są eventy integracyjne.


Pobierz ofertę organizacji imprez integracyjnych

Imprezy firmowe coraz częściej wykorzystywane są w ramach strategii zatrzymania w firmach kluczowych pracowników i stają się elementem systemu gratyfikacji członków organizacji. By ten cel osiągnąć koncentrować się muszą na budowaniu emocjonalnych więzi nie tylko wewnątrz zespołu, ale i z samą marką, jej wartościami i kulturą organizacyjną. W tym celu najlepiej wykorzystywać aktywizacje oparte na doświadczeniach. I tym przekonaniem kierujemy się organizując imprezy integracyjne dla naszych klientów.

 

 

Zaangażowane eventy firmowe

Budujemy zmotywowane zespoły pokazując pracownikom jak ważne i wartościowe rzeczy robią ich firmy podejmując działania i angażując się w aktywności odpowiedzialne społecznie.

Realizujemy również eventy ekologiczne pod znakiem zero waste

 

Pobierz ofertę zaangażowanych eventów integracyjnych

 

Przygotowanie programu eventu integracyjnego opartego na odpowiedzialności społecznej i środowiskowej daje możliwość szczególnego podkreślenia wartości, jakimi kieruje się marka, oraz jest sposobem na autentyczne ich zrozumienie i przyswojenie przez uczestników, a w konsekwencji uznanie za własne. To rodzi poczucie wspólnoty, którą niezwykle ciężko wytworzyć na płaszczyźnie relacji czysto biznesowych.

 

Eventy okolicznościowe

Zajmujemy się organizacją eventów okolicznościowych i świątecznych - kolacji i bankietów, jubileuszów oraz bardziej złożonych wydarzeń służących podsumowaniu rocznych wyników organizacji oraz wzmacniających więzi między pracownikami i marką. 

Korzystamy ze skutecznych i sprawdzonych rozwiązań dopasowanych do grup docelowych i specyfiki branży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu stworzyliśmy bogatą bazę niebanalnych lokalizacji, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających grup. Prowadzimy realizacje w całej Polsce.

 

Pobierz ofertę organizacji eventów integracyjnych

 

By zagwarantować wrażenie wyjątkowości i podkreślić uroczysty charakter wydarzenia dysponujemy sprawdzoną bazą niebanalnych lokalizacji i rozwiązań aranżacyjnych. Zapewniamy kompleksową organizację, od dedykowanego scenariusza, poprzez catering po konferansjerkę i oprawę artystyczną.

 

 

NASZE WARTOŚCI WYRÓŻNIAJĄCE

  • Wysoka efektywność działań - zrealizujesz planowane cele bez przekraczania zakładanego budżetu
  • Sprawdzeni podwykonawcy - będziesz spokojny o przebieg wydarzenia
  • Zgrany zespół realizacyjny - przeprowadzisz integrację zgodną ze swoimi oczekiwaniami

 Imprezy integracyjne i teambuilding prowadziliśmy dla:

Wawel
Melle
Mewa Textile
Merck
Imperial Tobacco

Melle

"Firma Lilla House z Łodzi była odpowiedzialna za organizację Konferencji Liderów Biznesu.

Ekipa była obecna przez cały czas trwania wydarzenia sprawując właściwy nadzór techniczny i merytoryczny. Całość została zrealizowana z dbałością o najmniejszy szczegół.

Pracę z Lilla House oceniamy bardzo dobrze. Zarówno przygotowanie merytoryczne jak i bardzo indywidualne podejście do potrzeb klienta sprawiło, że możemy polecić Lilla House od realizacji podobnych zadań innym firmom na rynku."

Wawel S.A.

"Chcemy wyrazić swoje wysokie zadowolenie z obsługi i świadczonych przez agencje usług. Lilla House dostarcza bardzo atrakcyjny i zgrany zespół Ambasadorów marki Wawel oraz obsługuje strefy promocyjne na terenie całego kraju.

Wysoko cenimy szybkość działania, sprawną komunikację oraz podejmowanie wyzwań z pożądanym przez nas skutkiem. Lilla House odpowiedzialne jest m.in. za obsługę projektu o nazwie “Wawel Truck” dodatkowo organizuje pikniki firmowe, eventy oraz stoiska reklamowe."

Merck

"Pracownicy Agencji Lilla House odznaczają się zaangażowaniem, rzetelnością, terminowością, ale także kreatywnością i elastycznością.

Agencja profesjonalnie realizuje swoje zadania, jest godnym zaufania partnerem w biznesie, dzięki czemu z przyjemnością możemy polecić firmę Lilla House do realizacji eventów - zarówno kameralnych jak i na masową skalę"

Zamów wycenę swojej imprezy integracyjnej

zadzwoń

Porozmawiamy o Twoim najbliższym evencie integracyjnym i umówimy się na spotkanie, na którym przedstawimy nasze skuteczne propozycje eventowe


napisz

Wyślij do nas brief z informacją o planowanej imprezie integracyjnej dla Twojej firmy, a my przedstawimy swoje spełniające Twoje oczekiwania propozycje

wypełnij formularz

*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

ul. Mackiewicza 9,
31-214 Kraków 
tel: 570 520 700 lub 669 252 323
mail: krakow@lillahouse.com