Imprezy integracyjne

Skuteczne motywowanie pracowników

Dowiedz się więcej

Imprezy integracyjne

Angażujące scenariusze eventów

Dowiedz się więcej

Imprezy integracyjne

Atrakcyjne pomysły eventowe

Dowiedz się więcej

 Realizujemy imprezy integracyjne wspierające firmy w budowaniu skutecznych i zaangażowanych zespołów.

 

Zaangażowani pracownicy


lojalność satysfakcja obroty firmy wizerunek
 częściej
pozostają z firmą
zwiększają
satysfakcję klientów
poprawiają
obroty firmy
wzmacniają 
wizerunek marki

NASZE WARTOŚCI WYRÓŻNIAJĄCE

  • Wysoka efektywność działań - zrealizujesz planowane cele bez przekraczania zakładanego budżetu
  • Sprawdzeni podwykonawcy - będziesz spokojny o przebieg wydarzenia
  • Zgrany zespół realizacyjny - przeprowadzisz integrację zgodną ze swoimi oczekiwaniami

Eventy i imprezy integracyjne stanowią ważny element życia organizacji. Profesjonalne działy HR doceniają ich rolę i coraz częściej na stałe wprowadzają je w plany roczne. Nietrudno zauważyć jak ważny to czynnik w procesie zarządzania zasobami ludzkim i poprawy skuteczności zespołów

 

W naszych produkcjach wykorzystujemy najskuteczniejsze mechanizmy służące integracji zespołu i teambuildingu. Szczególny nacisk kładziemy na wysoką skuteczność w realizacji kluczowych celów każdego z eventów: budowanie więzi z marką i zwiększanie lojalności i motywacji pracowników.

 

Specjalizujemy się w produkcjach służących aktywnej integracji zespołów. Nasze procesy gwarantują wnikliwe zapoznanie się z charakterem i potrzebami grupy, do której kierowany jest event. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaprojektować aktywizacje służące realizacji celów organizatora i trafiające w upodobania odbiorców.

W naszym portfolio znajdują się produkcje zarówno dla klientów korporacyjnych jak i instytucji publicznych. Stała współpraca ze sprawdzonymi kontrahentami, w szczególności w Warszawie, Krakowie i Łodzi, gwarantuje wysoki poziom realizacji. Realizujemy również wyjazdy integracyjne.


Imprezy integracyjne i teambuilding prowadziliśmy dla:

Wawel
Melle
Mewa Textile
Merck
Imperial Tobacco


Oferta imprez integracyjnych
budowa zmotywowanych zespołów
imprezy integracyjne
Oferta eventów świątecznych
wyjątkowe spotkania firmowe
Imprezy świąteczne

Współpracę z nami rekomendują między innymi

Melle

"Firma Lilla House z Łodzi była odpowiedzialna za organizację Konferencji Liderów Biznesu.

Ekipa była obecna przez cały czas trwania wydarzenia sprawując właściwy nadzór techniczny i merytoryczny. Całość została zrealizowana z dbałością o najmniejszy szczegół.

Pracę z Lilla House oceniamy bardzo dobrze. Zarówno przygotowanie merytoryczne jak i bardzo indywidualne podejście do potrzeb klienta sprawiło, że możemy polecić Lilla House od realizacji podobnych zadań innym firmom na rynku."

Wawel S.A.

"Chcemy wyrazić swoje wysokie zadowolenie z obsługi i świadczonych przez agencje usług. Lilla House dostarcza bardzo atrakcyjny i zgrany zespół Ambasadorów marki Wawel oraz obsługuje strefy promocyjne na terenie całego kraju.

Wysoko cenimy szybkość działania, sprawną komunikację oraz podejmowanie wyzwań z pożądanym przez nas skutkiem. Lilla House odpowiedzialne jest m.in. za obsługę projektu o nazwie “Wawel Truck” dodatkowo organizuje pikniki firmowe, eventy oraz stoiska reklamowe."

Merck

"Pracownicy Agencji Lilla House odznaczają się zaangażowaniem, rzetelnością, terminowością, ale także kreatywnością i elastycznością.

Agencja profesjonalnie realizuje swoje zadania, jest godnym zaufania partnerem w biznesie, dzięki czemu z przyjemnością możemy polecić firmę Lilla House do realizacji eventów - zarówno kameralnych jak i na masową skalę"

Zrób z nami imprezę integracyjną

zadzwoń

Porozmawiamy o Twoim najbliższym evencie integracyjnym i umówimy się na spotkanie, na którym przedstawimy nasze skuteczne propozycje eventowe


napisz

Wyślij do nas brief z informacją o planowanej imprezie integracyjnej dla Twojej firmy, a my przedstawimy swoje spełniające Twoje oczekiwania propozycje

formularz kontaktowy

*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

ul. Mackiewicza 9,
31-214 Kraków 
tel: 570 520 700
mail: krakow@lillahouse.com