Organizacja loterii i konkursów


rozrywka

Niezwykłe
doświadczenia

promocja

Promocja
marek

aktywizacje

Aktywizacje
pro-sprzedażowe

 

Realizujemy projekty służące skutecznemu pozyskiwaniu nowych klientów i poszerzania bazy odbiorców oferty. Podczas eventów stosujemy rozwiązania lead generation służące pozyskiwaniu wartościowych kontaktów do dalszej komunikacji marketingowej. Tworzymy strategie, tworzymy regulaminy i zapewniamy profesjonalny personel na każdą akcję.

 

 

Organizacja konkursów i loterii należy do najskuteczniejszych sposobów na bezpośrednie zwiększenie sprzedaży w centrach handlowych. Wykorzystując nasze doświadczenia w zakresie marketingu eventowego tworzymy nie tylko interesujące, nietuzinkowe mechanizmy konkursowe, ale również odpowiednio widowiskową i przyciągającą uwagę oprawę. 

Nasze eventy realizujemy zarówno w oparciu o wnikliwie zebraną wiedzę na temat sposobów komunikacji naszych klientów z rynkiem, wartości, jakimi kierują się ich marki, metody pozycjonowania oraz w oparciu o współpracę z najlepszymi podwykonawcami.

Organizacja loterii i konkursów to doskonały sposób na wypromowanie marki i zwiększenie zainteresowania ofertą centrum handlowego. Loterie paragonowe należą przy tym do jednych z najskuteczniejszych zachęt do podjęcia decyzji zakupowych, co w sposób bezpośredni przekłada się na wyniki sprzedażowe.

Odpowiednio zaprojektowane i prowadzone mogą stanowić silny bodziec zakupowy przez cały okres trwania konkursu bądź loterii. Przynosić jednak mogą korzyści również w dłuższej perspektywie.

Dzięki naszemu doświadczeniu zajmujemy się całością realizacji, od planowania, tworzenia regulaminów, poprzez prowadzenie i produkcję eventu finałowego.

Galeria Łódzka

"Współpraca z Agencją Lilla House przebiega w sposób profesjonalny, z zachowaniem ustalonych terminów i warunków umowy. Osobiste zaangażowanie osób prowadzących poszczególne projekty, kreatywność zespołu oraz wysoka jakość usług całkowicie odpowiadają oczekiwaniom Zarządzającego Galerią Łódzką.

Dotychczasowa współpraca pozwala nam rekomendować Agencję Lilla House jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie działań marketingowych."

Zrób z nami loterię

telefon

Porozmawiamy o Twoim najbliższym projekcie i umówimy się na spotkanie, na którym przedstawimy swoją ofertę


mail

Zawrzyj w wiadomości kluczowe informacje, a my przygotujemy indywidualną wycenę zgodną z Twoimi oczekiwaniami

formularz kontaktowy

*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

ul. Mackiewicza 9,
31-214 Kraków 
tel: 570 520 700
mail: krakow@lillahouse.com