Promocja produktów i zwiększanie sprzedaży


szczegółowa strategia

Szczegółowa
strategia

kompleksowa realizacja

Kompleksowa
realizacja

osiąganie efektów

Poprawa wyników
sprzedaży

 

Zajmujemy się zwiększaniem rozpoznawalności oferty naszych klientów na rynkach docelowych. Korzystamy ze skutecznych i sprawdzonych mechanizmów eventowych dopasowanych do grup docelowych i specyfiki promowanych produktów. Prowadzimy kampanie eventowe w całej Polsce

Realizowane przez nas akcje promocyjne mają na celu zaznajomienie rynku z nowymi produktami lub usługami oraz zwiększenie zainteresowania ofertą naszych klientów. Dysponujemy doświadczeniem w przygotowaniu stref promocyjnych, scenografii oraz aktywności dopasowanych do wydarzenia. Rekomendujemy miejsca, w których powinny zostać zrealizowane działania. Dzięki naszej wieloletniej obecności na rynku mamy wiedzę na temat wszystkich większych festiwali w Polsce, w tym na temat ilości uczestników oraz sprawdzonych działań promocyjnych.

Podczas projektowania akcji promocyjnej bądź sprzedażowej wspieramy firmy również w przygotowaniu strategii dając rekomendacje oparte na znajomości rynku i zmianach w preferencjach klientów.

 

Pobierz ofertę organizacji eventów promocyjnych

Urząd Miasta Krakowa

"[Lilla House sp. z o.o.] profesjonalnie i kompetentnie zrealizował przedmiot umowy. W trakcie współpracy na bieżąco reagował na wszelkie uwagi i sugestie, co przyczyniło się do powodzenia akcji promocyjnej i przeprowadzenia jej terminowo oraz zgodnie z wytycznymi umowy."

Wypromuj z nami swój produkt bądź usługę

telefon

Porozmawiasz bezpośrednio z jednym z naszych project managerów odpowiedzialnych za realizacje eventowe


mail

Wiadomość trafi do naszego łódzkiego backoffice, po czym zgodnie z treścią zostanie przekazana do właściwego zespołu projektowego

wypełnij formularz

*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

ul. Mackiewicza 9,
31-214 Kraków 
tel: 570 520 700
mail: krakow@lillahouse.com