Pozycjonowanie marki


edukacja

Przekazywanie wiedzy
o produkcie

doświadczenia marki

Pozytywne doświadczenia
marki

pozycjonowanie marki

Podkreślenie prestiżu
marki

 

Prowadzone przez nas kampanie mają na celu budowanie świadomości marki i wpływanie na sposób jej postrzegania, dzięki czemu wybrane grupy odbiorców łatwiej mogą się z nią identyfikować. Ponieważ każdy projekt tego rodzaju stanowi opowieść o marce, o jej relacjach z klientami, wartościach i celach, stosowanie rozwiązań marketingu eventowego okazuje się wyjątkowo skuteczne. Organizowane przez nas eventy pozycjonujące marki podporządkowane są skutecznemu budowaniu i utrwalaniu wizerunku firmy w wybranych grupach docelowych. Wierzymy, że nie ma silniejszego oddziaływania na preferencje klientów niż poprzez bezpośredni kontakt.

Dobrze przygotowane kampanie wizerunkowe, prowadzone z wykorzystaniem doświadczonego i odpowiednio przeszkolonego zespołu, gwarantują zwiększenie zasięgu jej oddziaływania marketingowego. 

 

Pobierz ofertę organizacji eventów promocyjnych

Urząd Miasta Sieradz

"Lilla House to solidna i profesjonalna agencja, która wywiązała się z zawartej umowy. Prowadziła wszystkie działania z dużym zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Sama wychodziła z nowymi inicjatywami i pomysłami. Od początku współpracy podjęła dynamiczne działania. Na pochwałę zasługuje również koordynacja działań całego procesu.

Wszelkie powierzone zadania wykonywała z największą starannością i zgodnie z przyjętymi założeniami. Działania przyniosły wiele pozytywnych skutków promocyjnych i wizerunkowych."

Zbuduj z nami wizerunek swojej marki

zadzwoń

Porozmawiamy o Twoim najbliższym projekcie i umówimy się na spotkanie, na którym przedstawimy swoją ofertę


napisz

Wyślij do nas brief ze szczegółami planowanych działań, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę

wypełnij formularz

*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

ul. Mackiewicza 9,
31-214 Kraków 
tel: 570 520 700
mail: krakow@lillahouse.com