Akcje promocyjne

 

skuteczna komunikacja   

skuteczna komunikacja

          mobilne zespoły    mobilne zespoły           kreatywne kampanie    kreatywne kampanie
                

dowiedz się więcej

pobierz ofertę organizacji akcji promocyjnych

zamów wycenę

 


Akcje promocyjne

Zajmujemy się realizacją kompleksowych akcji promocyjnych i kampanii marketingowych offline. W ramach produkcji budujemy strategie i dobieramy taktyki zapewniające osiągnięcie zamierzonego skutku. Opracowujemy wskaźniki, które mają służyć pomiarowi stopnia realizacji celu. W zakresie eventów promocyjnych realizujemy w szczególności  wprowadzenie produktów na rynek, promocje produktu, pozyskiwanie klientów i pozycjonowanie marki 

Dbamy o sukces marki naszych klientów dzięki sprawdzonym rozwiązaniom i zaangażowanemu zespołowi hostess.

Każda skuteczna akcja promocyjna stanowi opowieść o marce. O jej relacjach z klientami. O jej wartościach i celach.

My pomagamy ją stworzyć i przekazać.

Prowadzone przez nas kampanie promocyjne mają na celu budowanie świadomości marki i zmianę zachowań konsumentów, co w konsekwencji prowadzi do zwiększenia sprzedaży.

 

Podczas eventu promocyjnego:

  • przekazujemy wiedzę o produkcie i usłudze kluczowym odbiorcom,
  • podnosimy wskaźniki sprzedaży
  • pozyskujemy wartościowe kontakty, które mogą być wykorzystywane w dalszej komunikacji marketingowej
  • pozyskujemy influencerów marki.

 

 

Dysponujemy doświadczeniem w przygotowaniu stref promocyjnych, scenografii oraz aktywności dopasowanych do wydarzenia. Rekomendujemy miejsca, w których powinny zostać zrealizowane działania. Dzięki naszej wieloletniej obecności na rynku mamy wiedzę na temat wszystkich większych festiwali w Polsce, w tym na temat ilości uczestników, rodzaju klientów oraz sprawdzonych działań promocyjnych. Podczas projektowania akcji promocyjnej bądź sprzedażowej wspieramy firmy również w przygotowaniu strategii dając rekomendacje oparte na znajomości rynku i zmianach w preferencjach klientów.

W kampaniach wykorzystujemy zarówno angażujące mechanizmy marketingu doświadczeń, jak i zasięg internetu. W tym celu przygotowujemy atrakcyjne scenariusze akcji, tworzymy listy marketingowe i produkujemy materiały wizualne służące wzmocnieniu pozycji marki w sieci, głównie w mediach społecznościowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zwiększyć zasięg akcji nawet o kilkaset procent.

Na potrzeby naszych klientów oddajemy profesjonalny zespół project managerów, doświadczone teamy promocyjne oraz zespoły realizacyjne odpowiedzialne za tworzenie multimediów.

 Kampanie promocyjne i sprzedażowe prowadziliśmy dla:

Wawel
Trefl
Sephora
Focus Mall
FoodCare
Urząd Miasta Kraków
Urząd Miasta Sieradza
Lotto
Vis a Vis
Galeria Łódzka
Sukcesja
Manufaktura
ECE
Imperial Tobacco

pobierz ofertę organizacji akcji promocyjnych

Wawel S.A.

"Chcemy wyrazić swoje wysokie zadowolenie z obsługi i świadczonych przez agencje usług. Lilla House dostarcza bardzo atrakcyjny i zgrany zespół Ambasadorów marki Wawel oraz obsługuje strefy promocyjne na terenie całego kraju.

We współpracy z agencją cenimy sobie wysoką efektywność działań, dlatego z pełnym przekonaniem polecamy usługi Agencji Eventowej Lilla House firmom, którym zależy na budowaniu silnej pozycji rynkowej i rekomendujemy ją jako producenta i realizatora akcji promocyjnych."

Imperial Tobacco Polska S.A.

"Agencję tworzy zespół kreatywnych ludzi, którzy w sposób profesjonalny realizują powierzone im projekty. Ogromnym atutem Lilla House Event Studio jest zaangażowany, sprawdzony i bardzo dynamiczny team.

Wysoka jakość świadczonych usług przez Lilla House spowodowała, że powierzyliśmy firmie realizację naszych kluczowych akcji promocyjnych."

Urząd Miasta Krakowa

"[Lilla House sp. z o.o.] profesjonalnie i kompetentnie zrealizował przedmiot umowy. W trakcie współpracy na bieżąco reagował na wszelkie uwagi i sugestie, co przyczyniło się do powodzenia akcji promocyjnej i przeprowadzenia jej terminowo oraz zgodnie z wytycznymi umowy."

Apsys Management sp. z o.o.

Lilla House zapewnia wysoko wykwalifikowaną kadrę, terminowość realizacji zleceń, optymalne dostosowanie do potrzeb klienta i bardzo dobrą jakość usług, co gwarantuje współpracę na wysokim poziomie.

Z zaangażowaniem, profesjonalnie realizuje swoje zadania, jest kompetentnym i godnym zaufania partnerem w biznesie."

Urząd Miasta Sieradz

"Lilla House to solidna i profesjonalna agencja, która wywiązała się z zawartej umowy. Prowadziła wszystkie działania z dużym zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Sama wychodziła z nowymi inicjatywami i pomysłami. Od początku współpracy podjęła dynamiczne działania. Na pochwałę zasługuje również koordynacja działań całego procesu.

Wszelkie powierzone zadania wykonywała z największą starannością i zgodnie z przyjętymi założeniami. Działania przyniosły wiele pozytywnych skutków promocyjnych i wizerunkowych."

Zamów wycenę akcji promocyjnej dla swojej marki

zadzwoń

Umówimy się na spotkanie i przedyskutujemy Twoje oczekiwania w zakresie pozyskiwania nowych klientów


napisz

Wyślij do nas brief i otrzymaj ofertę skutecznego pozyskania nowych klientów dla Twojej marki

wypełnij formularz

*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

ul. Mackiewicza 9,
31-214 Kraków 
tel: 570 520 700
mail: krakow@lillahouse.com