Digital marketing

Skuteczne wsparcie komunikacji marketingowej online

zobacz co robimy Pobierz ofertę wsparcia komunikacji marketingowej online

Digital marketing

Skuteczne wsparcie komunikacji marketingowej online

zobacz co robimy Pobierz ofertę wsparcia komunikacji marketingowej online

Tworzymy strategie komunikacji łączące środowisko on- i offline. Realizujemy projekty marketingowe i PR-owe w ramach wielokanałowych kampanii wykorzystujące najskuteczniejsze narzędzia służące budowaniu zasięgów, zacieśniania relacji i pozyskiwania nowych klientów. 

Zajmujemy się promocją oferty naszych klientów poprzez pozycjonowanie marki, tworzenie angażującego contentu i prowadzenie bieżącej komunikacji z odbiorcami w internecie.

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie Twoi klienci.

Nasze realizacje

Realizacja Lilla Digital

Dr Gaja
Pojechaliśmy z naszym klientem na Tour de Pologne. Tam jego produkty, suplementy magnezu, mogły rzeczywiście znaleźć się na swoim miejscu. Reklama outdorowa towarzyszyła peletonowi i kibicom przez cały czas trwania wyścigu. Jednocześnie jego przebieg relacjonowaliśmy na bieżąco w kanałach social media Dr Gaja, pozycjonując produkt w wybranych grupach docelowych oraz prowadząc z odbiorcami komunikację zwiększającą zainteresowanie ofertą naszego klienta. Podjęte przez nas działania miały na celu stworzenie spójnego contentu i przekazu reklamowego oraz komunikację real-time w kanałach social media marki klienta.

#socialmedia

Realizacja Lilla Digital

Imperial Tobacco Polska S.A.
Marketing wielokanałowy w działaniu. Dla naszego wieloletniego partnera prowadzimy całoroczne działania promocyjne offline w wybranych grupach. W ich ramach odpowiadamy za całościową komunikację z klientem docelowym oraz pozycjonowanie marki. W trakcie realizacji kładziemy nacisk nie tylko na bieżące poprawianie wyników sprzedaży, ale również inicjowanie dialogu w kanałach społecznościowych i długofalową relację marki naszego partnera z odbiorcami. Prowadzone przez nas eventy są źródłem wysokiej jakości contentu na kanały społeczne ITPL. Budujemy też warunki wspierające tworzenie materiałów przez samych uczestników. Podczas realizacji wykorzystujemy również narzędzia lead generation dzięki czemu tworzymy bazy kontaktowe do dalszej komunikacji online.

#leadgeneration

Realizacja Lilla Digital

CH Galeria Łódzka
Część szerokiej kampanii łączącej eventy promocyjno-wizerunkowe, działania outdorowe oraz świat digital. Dla naszego klienta stworzyliśmy serię kreatywnych eventów promujących modową część oferty. Chcąc dotrzeć do wybranej grupy docelowej - młodych kobiet aktywnie szukających propozycji dla siebie i wypozycjonować Galerię Łódzką jako miejsce pierwszego wyboru akcje offline uzupełniliśmy o działania w internecie. Do współpracy zaprosiliśmy cenione influencerki, dla których stworzyliśmy wygodną platformę blogową do komunikacji w sieci. Całość uzupełniały aktywności w sieciach społecznościowych.

#infulencermarketing

Realizacja Lilla Digital

Imperial Tobacco Polska S.A.
Firmowa konferencja to również znakomita okazja do łączenia działań off- i online. W ramach realizacji przygotowaliśmy dedykowany landing page, z którego skorzystać mogli wszyscy uczestnicy. Zadaniem było stworzenie mechanizmu służącego wzbogaceniu doświadczenia pracowników biorących udział w wydarzeniu. Na potrzeby eventu zbudowaliśmy wyjątkowe studio fotograficzne. Efektem jego działania była seria zdjęć uczestników dostępna na zamkniętej stronie internetowej. Przygotowana w ten sposób galeria zawierała mechanizm konkursowy, zachęcający do podjęcia interakcji z pozostałymi uczestnikami zarówno on- jak i offline.

#leadgeneration


Chcesz prowadzić skuteczną komunikację online?

zadzwoń

Umówimy się na spotkanie i przedyskutujemy Twoje oczekiwania w zakresie pozyskiwania nowych klientów


napisz

Wyślij do nas brief i otrzymaj ofertę skutecznego pozyskania nowych klientów dla Twojej marki

wypełnij formularz

*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

ul. Mackiewicza 9,
31-214 Kraków 
tel: 570 520 700
mail: krakow@lillahouse.com