Jesienny pokaz mody dla Magazynu Modna Bielizna

kategoria:
Jesienny pokaz mody dla Magazynu Modna Bielizna

Jesienny pokaz mody dla Magazynu Modna Bielizna w łódzkiej Zatoce Sportu inspirowany był czterema porami roku. W gościnnych wnętrzach łódzkiej Zatoki Sportu rozbrzmiały utwory Vivaldiego w znakomitych aranżacjach saksofonisty Varius Manx Michała Kobojeka, a na wybiegu ofertę kilkudziesięciu wystawców zaprezentowały starannie wystylizowane modelki.  

Modna Bielizna to kwartalnik branżowy poświęcony bieliźnie, pończosznictwu, kostiumom kąpielowym i wszystkiemu, co związane z tą tematyką. Na polskim rynku działa już od 1998 roku i od tego czasu dociera do większości najważniejszych firm i osób związanych z rynkiem bieliźnianym w Polsce. 

Organizacja pokazów mody na stałe weszła już do strategii obecności marki Modna Bielizna na rynku i stała się ważnym punktem kalendarza w całej branży. Dzięki temu każda kolejna edycja przyciąga coraz więcej wystawców i zyskuje na rozmachu. Tym razem w łódzkiej Zatoce Sportu w wydarzeniu uczestniczyło kilkadziesiąt marek z całej Polski. 

Nasza współpraca zaczęła się kilka lat temu i przynosi dwie realizacje w ciągu roku: wiosenną i jesienną. Tego rodzaju relacja z jednej strony ułatwia organizację pokazów mody, z drugiej jednak wiąże się z dość specyficznymi wyzwaniami.

Znajomość oczekiwań i sposobu pracy klienta, czy choćby wypracowane już skuteczne metody komunikacji: wszystko to sprawia, że praca nad pokazem mody staje się prostsza i znacznie bardziej owocna.

Za każdym razem pojawia się jednak wyzwanie: jak stworzyć niepowtarzalną atmosferę pokazu. Jak sprawić, by po raz kolejny zadziałać na emocje uczestników, przykuć ich uwagę i zaangażować? Nigdy bowiem nie zapominamy, że organizując pokaz mody naszą rolą jest coś więcej niż sprawna prezentacja setów.

Pokazy mody dla Modnej Bielizny są elementem większego przedsięwzięcia branżowego, którego ważnym punktem są targi. Stanęliśmy zatem przed zadaniem przygotowania wydarzenia dla przedstawicieli branży – producentów i właścicieli salonów - które nie tylko stałoby się przeżyciem estetycznym, ale i spoiwem relacji biznesowych.

Celem było więc stworzenie warunków zarówno do przedstawienia trendów, wymiany poglądów, ale i zaprezentowania produktów, prowadząc do kontraktacji i zakupów.

W tej perspektywie szczególnie istotne było przygotowanie wyjątkowego, przykuwającego uwagę i zapadającego w pamięć spektaklu. W jego przebieg wpleciona została prezentacja setów bielizny, której wybór podporządkowany był tematyce wydarzenia.

Podziel się

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube