Agencja Eventowa do spełniania marzeń

kategoria:
Agencja Eventowa do spełniania marzeń

Z perspektywy kobiety:

wyobraźmy sobie dzień, w którym sporządzamy listę zakupów, zaś one robią się same: same się kupują, za siebie płacą, przynoszą się do domu, wkładają do lodówki, przyrządzają, układają w ciekawe menu  i grzecznie czekają na naszą konsumpcję na pięknie udekorowanym stole. Wszystko w naszym stylu z odrobiną ulubionej muzyki w tle i o ustalonej porze.

Z perspektywy mężczyzny:

wyobraźmy sobie samochód, który sam szykuje się do drogi, sprawdza przed trasą swoje podzespoły, czyści się i podjeżdża o właściwej godzinie. Podczas jazdy zapewnia nam relaks, poczucie bezpieczeństwa i komfortu. To on nas wiezie, my zaś możemy w końcu dostrzec rzeczy naokoło trasy.

Przywołane wyobrażania – choć nierealne – opisują działania i cele agencji eventowej. Już od pierwszego spotkania z klientem managerowie nie tylko słuchają potrzeb, ale również sami określają obszary, które należy uwzględnić w projektowanym działaniu.

W prawidłowo działającym tandemie klient – agencja eventowa ciężar organizacji, planowania oraz działania spoczywa po stronie managerów, klient zaś pełni rolę czynnego obserwatora.

Przekazuje swoje oczekiwana, akceptuje lub odrzuca przedstawiane propozycje, ocenia wynik realizacji i przede wszystkim ma czas na czerpanie przyjemności z wydarzenia oraz wnikliwą analizę jego skuteczności. Po stronie agencji spoczywa kontrolowanie budżetu, realizacja zakontraktowanych celów, rozwiązywanie problemów w sytuacjach kryzysu oraz wyszukiwanie niekonwencjonalnych rozwiązań.

W takim układzie przysłowiowe „zakupy” rzeczywiście robią się same i nie jest to utopijna wizja.

Klienci, którzy decydują się na wybór agencji eventowej powinni pamiętać, że ich udział jest niezbędny w dwóch fazach projektu: fazie początkowej, na etapie ustalania szczegółów zlecenia oraz w fazie końcowej, czyli podczas eventu.

Często jednak nieświadomość roli, jaką ma pełnić agencja eventowa, powoduje zaburzenie przedstawionej wizji.

O możliwych skutkach traktowania agencji eventowej jako kolejnego podwykonawcy, a nie jako partnera – wkrótce.

Podziel się

Skontaktuj się z nami

Masz dla nas ofertę? Napisz:

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

Biuro Łódź
ul. Piotrkowska 276,
90-361 Łódź 795 978 998

Biuro Kraków
ul. Bociana 22a,
31-213 Kraków 518 258 851