« powrót

Hostessy


 

 

Sesja wizerunkowa dla CEDC

CEDC, wiodący producent napojów alkoholowych, zwrócił się do nas z prośbą o udział w sesji, której rolą było stworzenie materiałów wizualnych podkreślających styl i osobowość marki.

W ramach produkcji zajęliśmy się wyborem i przygotowaniem modelek i modeli. Wybrany przez nas zespół musiał nie tylko współgrać z wizerunkiem firmy, ale również posiadać niezbędne doświadczenie w podobnych produkcjach. Sesja odbywała się w Gdańsku.


 

Otwarcie salonu Flugger              

Konferansjer/host na evencie promocyjnym w salonie marki Flugger

Event promocyjny zrealizowany dla producenta farb Flugger z okazji otwarcia nowego salonu w Łodzi. Celem wydarzenia było zaznajomienie odbiorców z marką i jej bogatą ofertą. Wydarzenie przyjęło charakter dnia otwartego, podczas którego uczestnicy wziąć mogli udział w konkursach z nagrodami oraz skorzystać z porad specjalistami z zakresu projektowania wnętrz i home-staging.

Za sprawy przebieg wydarzenia oraz angażowanie uczestników w przygotowane atrakcje odpowiadał konferansjer, który pełnił również rolę hosta.


 

Dzień dziecka w CH-R Sukcesja

Akcja promocyjno-wizerunkowa z okazji dnia dziecka w Centrum Handlowo – Rozrywkowym Sukcesja

Event promocyjny i pro-sprzedażowy zrealizowany z okazji dnia dziecka dla centrum handlowego. Wykorzystany przez nas mechanizm pro-sprzedażowy oparty był na aktywizacjach z elementami grywalizacji. Z tego powodu tak ważne stało się odpowiednie przygotowanie zespołu hostess, których rola nie sprowadzała się wyłącznie do informowania o wydarzeniu, ale polegała również na służeniu pomocą i wsparciem dla uczestników.

Równolegle prowadzone były aktywizacje w wydzielonej strefie zabawy, w której konferansjer oraz animatorki odpowiedzialni byli za atrakcje skierowane do dzieci i ich opiekunów.


 

Dzień sąsiada dla Vis a Vis

Piknik rodzinny dla Centrum Handlowego Vis a Vis

Event pro-sprzedażowy zrealizowany przez nas dla Vis a Vis przybrał postać rodzinnego pikniku z całą masą atrakcji plenerowych, na które składały się pop-up shopy ustawione przez najemców oraz mini park rozrywki, w którym skorzystać można była z rozlicznych aktywizacji ruchowych.

Hostessy w brandowanych stylizacjach miały za zadanie promować wydarzenie wśród mieszkańców pobliskich osiedli, służyć wsparciem dla uczestników wydarzenia oraz przekazywać wiedzę o ofercie najemców. 

Skontaktuj się z nami

Masz dla nas ofertę? Napisz:

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

Biuro Łódź
ul. Piotrkowska 276,
90-361 Łódź 795 978 998

Biuro Kraków
ul. Bociana 22a,
31-213 Kraków 518 258 851