« powrót

Akcje promocyjne i wizerunkowe


Dziesiąte urodziny Focus Bydgoszcz

Akcja promocyjno – wizerunkowa dla Centrum Handlowego Focus Mall Bydgoszcz
Organizowany przez nas event z okazji 10-tych urodzin centrum handlowego był okazją do przypomnienia mieszkańcom o marce i odświeżenia wizerunku centrum jako miejsca otwartego na potrzeby klientów i wpisującego się w ich styl życia i oczekiwania. Zaprojektowana przez nas kampania koncentrowała się wokół konkursów z nagrodami, a o ich odpowiedni zasięg dbały na miejscu nasze zespoły eventowe, ekipa filmowców kręcąca klipy z mieszkańcami oraz promocja w mediach społecznościowych. Punktem kulminacyjnym było spotkanie z Joanną Krupą oraz otwarty koncert Sarsy.

Wyniki

Nasza akcja dla Focus Bydgoszcz spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem. Setki osób wzięło udział w konkursach i aktywizacjach, a w filmikach promocyjnych wzięły udział dziesiątki mieszkańców Bydgoszczy. 
Obecność gości specjalnych i gwiazd sprawiła, że wydarzenie odbiło się szerokim echem również w internecie.


Dzień kobiet w Salonie Audi

Akcja wizerunkowa dla marki Krotoski-Cichy Łódź.

Event z okazji Dnia Kobiet, którego celem było ugruntowanie pozycji marki naszego klienta, podkreślenie elegancji oferowanych produktów oraz komfortowej, ciepłej atmosfery salonu. Wydarzenie stało się również okazją do stworzenia wysokiej jakości materiałów graficznych służących promocji w sieciach społecznościowych oraz materiałach drukowanych.

Naszym zadaniem było przygotowanie eleganckiej, stonowanej oprawy korespondującej z wyróżniającymi cechami modeli premium dostępnych w salonie marek samochodów.


Dzień kobiet w Centrum Handlowym Port Łódź

3 dniowy event promocyjno-wizerunkowy dla Portu Łódź
Z okazji dnia kobiet stworzyliśmy dla naszego klienta strefę promocyjną, służącą zwiększeniu zainteresowania usługami centrum i podkreślającą otwartość i wrażliwość centrum na potrzeby kobiet. Nawiązanie współpracy z najlepszymi salonami fryzjerskimi w Łodzi i wykorzystanie oferty najemców pozwoliło nam zaaranżować tymczasowy profesjonalny salon urody, z którego korzystać mogły wszystkie odwiedzające Panie. Nasza realizacja stała się przy tym częścią akcji charytatywnej Daj Włos fundacji Rak and Roll, co zwiększało zainteresowanie odwiedzających, stanowiło wspaniałą zachętę do zaangażowania i dawało bardzo pozytywny oddźwięk w sieciach społecznościowych.

Wyniki

Akcja dla Portu Łódź spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem i przyciągnęła znaczącą liczbę uczestników.
Podczas trzech dni trwania akcji z usług świadczonych w naszej strefie skorzystało ponad 300 pań. Wydarzenie odbiło też się szerokim echem w sieciach społecznościowych.


Parada św. Mikołaja w CH Port Łódź

Event promocyjny w Centrum Handlowym Port Łódź

Trwający łącznie 20 dni event promocyjny mający na celu zwiększenie zainteresowania ofertą centrum handlowego w okresie świątecznym. Wykorzystany mechanizm zakładał dostarczenie silnej zachęty do odwiedzania centrum handlowego w kolejnych dniach grudnia. Była nią możliwość uczestniczenia w kolorowym, radosnym korowodzie św. Mikołaja, który odbywał się dwa razy dziennie.

Odwiedzające centrum rodziny z dziećmi miały okazję brać również udział w spotkaniach ze świętym Mikołajem, podczas których mogły opowiedzieć o swoich wymarzonych prezentach.

Za stworzenie unikatowej, świątecznej atmosfery parady oraz jej niezakłócony przebieg odpowiadał zespół odpowiednio dobranych i wystylizowanych hostess i animatorów.

Wyniki

Wydarzenie spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem odwiedzających oraz odbiło się szerokim echem w sieciach społecznościowych. Dzięki wysokiej jakości produkcji uczestnicy sami chętnie tworzyli materiały, którymi dzielili się ze znajomymi i rodziną w social mediach, co zwielokrotniło zwyczajowo osiągane zasięgi postów naszego klienta.


Letnia kampania promocyjna dla Imperial Tobacco Polska

Seria akcji promocyjnych odbywających się w najpopularniejszych letnich kurortach w Polsce.

Naszym zadaniem było poszerzenie świadomości marki naszego klienta wśród wybranych grup docelowych. By osiągnąć cel zrealizowaliśmy cykl wydarzeń w wybranych kurortach, na festiwalach oraz w kanale HoReCa. Centralnym punktem każdego z wydarzeń była dedykowana strefa promocyjna, w której zaproszeni goście mogli wziąć udział w aktywizacjach, odebrać brandowane gadgety bądź zapoznać się z materiałami promocyjnymi. Zespoły promocyjne dbały o sprawny przebieg aktywizacji oraz informowały o produkcie. Dzięki wykorzystaniu dedykowanego oprogramowania konkursowego podczas każdej z akcji tworzone były listy mailingowe służące do prowadzenia dalszych działań marketingowych.

Wyniki

Około 450000 osób zaproszonych do stref promocyjnych, w których dochodziło do bezpośrednich kontaktów z promowanym produktem. 100000 rozdanych próbek produktu, brandowanych gadgetów i materiałów promocyjnych. 43000 pozyskanych leadów.


Kolejne realizacje

Akcja ambientowa dla CH-R Sukcesja

Zimowa akcja wizerunkowa dla Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja.

Akcja oparta na zasadach real-time marketing realizowana w ramach obsługi marketingowej Centrum Handlowo – Rozrywkowego Sukcesja. Jeden z pierwszych mroźnych dni w roku stał się dla nas okazją do stworzenia akcji wzmacniającej wizerunek centrum jako miejsca przyjaznego klientom i otwartego na ich potrzeby.

Mikro-event ambientowy nie wymagał skomplikowanych przygotowań, dzięki czemu mogliśmy szybko zareagować na warunki atmosferyczne i zaproponować przechodniom rozgrzewające napoje w momencie, w którym rzeczywiście ich potrzebowali. Staranny branding i aktywność naszego zespołu zapewniła, że marka naszego klienta dobrze zapisała się w świadomości odbiorców.


Zimowa kampania promocyjna dla Imperial Tobacco Polska

Seria akcji promocyjnych odbywających się w najpopularniejszych zimowych kurortach w Polsce. 
Naszym zadaniem było poszerzenie świadomości marki naszego klienta wśród wybranych grup docelowych. By osiągnąć cel zrealizowaliśmy cykl wydarzeń w wybranych kurortach oraz w kanale HoReCa. Centralnym punktem każdego z wydarzeń była dedykowana strefa promocyjna, w której zaproszeni goście mogli wziąć udział w aktywizacjach, odebrać brandowane gadgety bądź zapoznać się z materiałami promocyjnymi. Zespoły promocyjne dbały o sprawny przebieg aktywizacji oraz informowały o produkcie. Dzięki wykorzystaniu dedykowanego oprogramowania konkursowego podczas każdej z akcji tworzone były listy mailingowe służące do prowadzenia dalszych działań marketingowych.

Wyniki

Około 450000 osób zaproszonych do stref promocyjnych, w których dochodziło do bezpośrednich kontaktów z promowanym produktem. 100000 rozdanych próbek produktu, brandowanych gadgetów i materiałów promocyjnych. 43000 pozyskanych leadów.


Drugie urodziny Salonu Kare Design

Akcja promocyjna dla salonu Kare Design
Naszym zadaniem podczas trwającej 10 dni akcji było dotarcie do jak największej liczby odbiorców z informacją o przygotowanych z okazji drugich urodzin salonu atrakcyjnych zniżkach. W pierwszym rzędzie chodziło zatem o przekonanie mieszkańców Krakowa, że warto wybrać się w tym czasie do salonu. Zwiększanie świadomości marki również było istotne, ale jednak na drugim planie.
Charakterystyczne stroje oraz nieco ekstrawaganckie zachowanie dawały hostom dogodne narzędzie do wejścia w interakcje z odbiorcami, którzy chętnie i żywiołowo reagowali na nasz zespół. Jego zaś nastawienie i autentyczny entuzjazm gwarantował wysoki procent skuteczności działań.

Akcja promocyjna zyskała dodatkowy zasięg dzięki włączeniu mechanizmów promocji w sieciach społecznościowych: konkurs z nagrodami zachęcał uczestników do dzielenia się materiałami na profilach w social media.

Wyniki

Lilla House przyczyniło się do realizacji celu klienta dzięki bardzo szerokiemu gronu odbiorców do których trafiliśmy podczas naszych działań promocyjnych. W trakcie trwania akcji nasz klient odnotował znaczący wzrost liczby odwiedzających salon oraz portal i profil społecznościowy. Dużą popularnością cieszył się również przygotowany przez nas konkurs, który wyraźnie rozszerzył zasięg akcji.
Nasze działania poskutkowały również powstaniem dużej ilości materiałów zdjęciowych oraz filmu, który z powodzeniem wykorzystywany jest przez naszego klienta do promocji w internecie.


Kampania promocyjna dla Tiny House

Naszym zadaniem było zapoznanie rynku nową marką, producentem i dystrybutorem innowacyjnego produktu: maleńkich domków całorocznych. Akcja przybrała formę objazdowej kampanii, której trasa przebiegała przez wybrane miasta w Polsce. Strategia ta nie tylko pozwalała dotrzeć do szerokiego grona przedstawicieli grup docelowych, ale służyła dodatkowo podkreśleniu podstawowej cechy wyróżniającej produktu: jego mobilności.

Osiągnięcie tego efektu możliwe było szczególnie dzięki wykorzystaniu mediów społecznościowych, za pośrednictwem których odbiorcy mogli obserwować relacje z przejazdów.

Nasze zespoły promocyjne odpowiedzialne były zarówno za zwracanie uwagi na produkt, ale również demonstrowanie jego cech wszystkim zainteresowanym. Informowały również o szczegółach oferty.


Drugie urodziny CH-R Sukcesja

Akcja promocyjno-wizerunkowa dla Centrum Handlowo – Rozrywkowego Sukcesja

Naszym zadaniem było przygotowanie oprawy drugich urodzin Centrum Handlowo – Rozrywkowego Sukcesja. Wydarzenie miało za zadanie podkreślić pozycję marki na rynku i ugruntować wizerunek rodzinnego centrum rozrywki, którego ambicją jest nie tylko zaspokajanie potrzeb zakupowych. Z tego powodu nasza realizacja przybrała formę eventu skierowanego do rodzin. Całość wydarzenia oparta była na motywach imprezy urodzinowej.

Uczestnicy eventu mogli wziąć udział w rozlicznych warsztatach oraz konkursach z nagrodami, podczas których mieli okazję zapoznać się bliżej z ofertą Suckesji.

Punktem kulminacyjnym była wspólna z klientami zabawa urodzinowa uświetniona występami artystycznymi i przepięknym tortem.


Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

ul. Mackiewicza 9,
31-214 Kraków 
tel: 518 258 851
mail: kontakt@lillahouse.com