Ambasadorzy marki

Rolą ambasadorów marki jest prowadzenie wartościowej komunikacji marketingowej z kluczowymi odbiorcami, podkreślanie prestiżu i wartości marki oraz budowanie jej pozycji rynkowej. W tej perspektywie równie ważne jak doświadczenie i kompetencje są charyzma i zaangażowanie. 

 

Nasz profesjonalny team ambasadorów rekrutowany jest właśnie pod tym kątem. I dlatego przygotowany jest do prowadzenia najbardziej wymagających interakcji marketingowych z dowolnie zdefiniowaną grupą odbiorców.

 

Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić sprawną komunikację marketingową i bardzo skutecznie zadbać o reputację każdej marki.PRZYKŁADOWE REALIZACJE Z UDZIAŁEM NASZYCH AMBASADORÓW MARKI


Wawel S.A.

"Chcemy wyrazić swoje wysokie zadowolenie z obsługi i świadczonych przez agencje usług. Lilla House dostarcza bardzo atrakcyjny i zgrany zespół Ambasadorów marki Wawel oraz obsługuje strefy promocyjne na terenie całego kraju.

We współpracy z agencją cenimy sobie wysoką efektywność działań, dlatego z pełnym przekonaniem polecamy usługi Agencji Eventowej Lilla House firmom, którym zależy na budowaniu silnej pozycji rynkowej i rekomendujemy ją jako producenta i realizatora akcji promocyjnych."

Wynajmij ambasadorów marki

telefonicznie

Zadzwoń do nas teraz i umów się na spotkanie w sprawie wynajęcia naszych ambasadorów


mailowo

Wyślij do nas brief i otrzymaj ofertę eventu z wykorzystaniem naszych skutecznych ambasadorów marki

poprzez formularz

*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

ul. Mackiewicza 9,
31-214 Kraków 
tel: 570 520 700
mail: krakow@lillahouse.com