Agencja Hostess

 

szerokie zasięgi    zespoły promocyjne            realni obserwatorzy    ambasadorzy marki            skuteczny content    superwizorzy
                

czytaj dalej

pobierz ofertę agencji hostess

zamów wycenę

Szukasz pracy w roli hostessy, hosta bądź ambasadora marki? Wypełnij formularz zgłoszeniowy

 


Profesjonalne hostessy

Nasza agencja specjalizuje się w dostarczaniu hostess na promocje, przygotowaniu ambasadorów marki oraz personelu na eventy integracyjne. Dysponujemy mobilnymi zespołami, które są w stanie uczestniczyć w eventach na terenie całego kraju. 

Dziesiątki realizacji pozwoliły naszym zespołom zdobyć olbrzymie doświadczenie w działaniach promocyjnych, szczególnie w kanałach HoReCa i pozwoliły wyrobić sieć bliskich relacji z lokalami w całej Polsce. Przygotowując się do produkcji prowadzimy wewnętrzne rekrutacje dobierając personel ze stałej i sprawdzonej grupy Hostess i Hostów.

Doświadczenie realizacyjne

Nasz zespół przygotowany jest do prowadzenia najbardziej wymagających interakcji marketingowych z dowolnie zdefiniowaną grupą kluczowych odbiorców. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić sprawną komunikację marketingową i bardzo skutecznie zadbać o reputację każdej marki.

Skuteczna komunikacja

W świecie, w którym produkty i usługi stają się do siebie coraz bardziej podobne, również jakościowo, dla klientów coraz istotniejsze staje się nie tylko co kupuje, ale również od kogo. Członkowie zespołów promocyjnych stają się w tej sytuacji reprezentantami marki i ich ambasadorami, a nie tylko narzędziem do rozdawania próbek i materiałów informacyjnych. Dlatego tak istotne jest ich nastawienie.

Nic nie zastąpi autentycznego entuzjazmu hostess i hostów, przekonanych o wartości reprezentowanej przez siebie marki. Nasz zespół przygotowany jest do prowadzenia najbardziej wymagających interakcji z dowolnie zdefiniowaną grupą kluczowych odbiorców.

Prowadzimy wewnętrzne procesy rekrutacyjne i mamy opracowany system motywacyjny, dzięki czemu trafiają do naszego zespołu najlepsze hostessy, które skutecznie realizują planowane cele eventowe.

 

 Nasze hostessy brały udział w eventach dla:

Wawel
Trefl
Sephora
Focus Mall
FoodCare
Urząd Miasta Kraków
Urząd Miasta Sieradza
Lotto
Vis a Vis
Galeria Łódzka
Sukcesja
Manufaktura
ECE
Imperial Tobacco

Pobierz ofertę Agencji Hostess Lilla House

Wawel S.A.

"Chcemy wyrazić swoje wysokie zadowolenie z obsługi i świadczonych przez agencje usług. Lilla House dostarcza bardzo atrakcyjny i zgrany zespół Ambasadorów marki Wawel oraz obsługuje strefy promocyjne na terenie całego kraju.

We współpracy z agencją cenimy sobie wysoką efektywność działań, dlatego z pełnym przekonaniem polecamy usługi Agencji Eventowej Lilla House firmom, którym zależy na budowaniu silnej pozycji rynkowej i rekomendujemy ją jako producenta i realizatora akcji promocyjnych."

Imperial Tobacco Polska S.A.

"Agencję tworzy zespół kreatywnych ludzi, którzy w sposób profesjonalny realizują powierzone im projekty. Ogromnym atutem Lilla House Event Studio jest zaangażowany, sprawdzony i bardzo dynamiczny team.

Wysoka jakość świadczonych usług przez Lilla House spowodowała, że powierzyliśmy firmie realizację naszych kluczowych akcji promocyjnych."

Urząd Miasta Krakowa

"[Lilla House sp. z o.o.] profesjonalnie i kompetentnie zrealizował przedmiot umowy. W trakcie współpracy na bieżąco reagował na wszelkie uwagi i sugestie, co przyczyniło się do powodzenia akcji promocyjnej i przeprowadzenia jej terminowo oraz zgodnie z wytycznymi umowy."

Apsys Management sp. z o.o.

Lilla House zapewnia wysoko wykwalifikowaną kadrę, terminowość realizacji zleceń, optymalne dostosowanie do potrzeb klienta i bardzo dobrą jakość usług, co gwarantuje współpracę na wysokim poziomie.

Z zaangażowaniem, profesjonalnie realizuje swoje zadania, jest kompetentnym i godnym zaufania partnerem w biznesie."

Zamów wycenę hostess na swój event

telefonicznie

Nie masz jeszcze sprecyzowanego planu promocji?
Zadzwoń do nas i umów się na spoktanie w sprawie omówienia założeń akcji promocyjnej z udziałem naszych hostessmailowo

Znasz szczegóły najbliższej promocji w Twojej firmie?
Wyślij do nas brief i otrzymaj za darmo ofertę z udziałem naszych skutecznych hostess

poprzez formularz

*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Polub nas na Facebooku

Oceń realizacje na Instagram

Obserwuj nas na LinkedIn

Obserwuj nas na Tweeterze

Odwiedź nasz kanał na YouTube

ul. Mackiewicza 9,
31-214 Kraków 
tel: 570 520 700
mail: krakow@lillahouse.com