Misja

Agencja eventowa Lilla House to doświadczony producent eventów. Specjalizujemy się w organizacji eventów firmowych, pokazów mody, działań sprzedażowych skierowanych na budowanie relacji z klientami, wspierających sprzedaż i promujących produkty i usługi marek.

Pokazy mody

Kreatywne eventy

Działania prosprzedażowe

Zespół

to jest zdjęcie pracownika

Małgorzata
Wojdal

m.wojdal@lillahouse.com

to jest zdjęcie pracownika

Weronika
Fenske

w.fenske@lillahouse.com

to jest zdjęcie pracownika

Grzegorz
Maciaszek

g.maciaszek@lillahouse.com

to jest zdjęcie pracownika

Denis
Rosiejka

d.rosiejka@lillahouse.com

to jest zdjęcie pracownika

Przemek
Litwin

p.litwin@lillahouse.com

to jest zdjęcie pracownika

Katarzyna
Ossowska

k.ossowska@lillahouse.com

to jest zdjęcie pracownika

Paulina
Bartczak

p.bartczak@lillahouse.com

to jest zdjęcie pracownika

Justyna
Sawicka

j.sawicka@lillahouse.com

Lilla House Event Studio 2016
Made by CROWDthinks