Misja

 

Agencja Eventowa Lilla House

Agencja eventowa Lilla House to doświadczona marka na rynku eventowym. Organizacja eventów takich, jak pokazy mody, kreatywne eventy i akcje promocyjne jest naszym kluczowym obszarem działalności, w którym posiadamy ugruntowaną pozycję rynkową. Tworzymy scenografie, budujemy sceny, przygotowujemy technikę oraz zaplecze do imprez dużych i małych. Współpracujemy z artystami, tancerzami, hostessami, aktorami i konferansjerami. Posiadamy bazę sprawdzonych podwykonawców co powoduje, że nasza oferta jest zawsze urozmaicona a nasze realizacje są rzetelne. Imprezy Lilla House wyróżnia wysoka jakość realizacji oraz kreatywne scenariusze.

Nasze doświadczenie w produkcji eventów wykorzystujemy aby pomóc klientom biznesowym zwiększyć sprzedaż i wzmocnić wizerunek ich marek. Organizacja imprez Lilla House jest wsparta w zakresie opracowania strategii marketingowych dla klientów, komunikacji marketingowej w odniesieniu do realizowanych eventów oraz projektów graficznych. Eventy dla firm produkujemy w całej Polsce.

Sprawdź, jakie projekty zrealizowaliśmy i czy spełniają one Twoje oczekiwania.

Pokazy mody

Kreatywne eventy

Akcje promocyjno-sprzedażowe

Zespół

to jest zdjęcie pracownika

Małgorzata
Wojdal

m.wojdal@lillahouse.com

to jest zdjęcie pracownika

Karolina
Filipkowska

k.filipkowska@lillahouse.com

to jest zdjęcie pracownika

Grzegorz
Maciaszek

g.maciaszek@lillahouse.com

to jest zdjęcie pracownika

Daniel
Rosiejka

d.rosiejka@lillahouse.com

to jest zdjęcie pracownika

Przemek
Litwin

p.litwin@lillahouse.com

to jest zdjęcie pracownika

Katarzyna
Ossowska

k.ossowska@lillahouse.com

to jest zdjęcie pracownika

Paulina
Bartczak

p.bartczak@lillahouse.com

Zaufali nam

logo vistula
logo zień
logo wallis
logo kruk
logo Tiffi
logo thriumph
logo paprockiibrzozowski
logo orsay
logo molton
logo melle
logo big star
Logo Diverse
logo Wojcik
Logo rosati
logo ptakmoda
Logo newyorker
logo manufaktura
logo pretty girl
logo elena save
logo Venezia

Kontakt

formulary kontaktowy
Lilla House Event Studio 2016Made by CROWDthinks